OnePlus’ı hatırladın mı? bu Her yıl bir veya iki amiral gemisi akıllı telefonu piyasaya sürmesiyle tanınan ve rekabeti sürekli olarak önemli bir farkla azaltan Oppo’ya ait marka. Eh, bu marka esasen öldü.

Çoğu OnePlus akıllı telefon Nord hattı altında piyasaya sürülecek

OnePlus artık eski halinin bir gölgesi ve Oppo’nun resmi mülkiyeti altında devam eden düşüşün bir başka işareti olarak, yeni bir rapor, 2022’nin sonuna kadar 15’ten fazla OnePlus markalı akıllı telefon piyasaya sürme planlarının olduğunu gösteriyor. Referans olarak, OnePlus iki tane yayınladı. 2015 ve 2018 arasında her yıl cihaz.

Muhbir Yogesh Sütyen OnePlus sızıntıları söz konusu olduğunda çok sağlam bir geçmişe sahip ve şirketin en azından bir sonraki çeyreğe kadar her ay yeni akıllı telefon lansmanı planladığını bildiriyorlar. Bu, hem Mayıs hem de Haziran aylarında bir tür akıllı telefon duyurusu olması gerektiği anlamına geliyor.
Bu açıklamaların yılın ikinci yarısına kadar devam etmesi muhtemel ve 2022’de piyasaya sürülecek OnePlus telefonlarının tam listesi henüz açıklanmasa da, en az dört yeni model biliyoruz. Bunlar OnePlus Nord 2T 5G ve Nord CE 2 Lite 5G, OnePlus Nord 3 ve vanilyalı OnePlus 10.
Raporun öne sürdüğü gibi, bunların çoğu Nord serisine ait. takip etmeye hazırlar OnePlus10Pro, OnePlus Ace ve Şu anda bu yıl piyasaya sürülen tek OnePlus akıllı telefon olan OnePlus Nord CE 2 5G.telefon-1