Yeni bir Elden Ring yaması bugün PC ve konsollarda yayına girdi ve önceki büyük yamanın getirdiği bazı hataları giderdi.

1.04.1 Yama Cerulean Hidden Tear’ın süresini etkileyen bir hatayı, Malenia’yı, Blade of Miquella boss dövüşünü çok oyunculu modda ve birkaç diğerini etkileyen bir hatayı ele alıyor.

One Piece Odyssey Yeni Ekran Görüntüleri Karakterleri, Mekanları, Bulmacaları ve Daha Fazlasını Sergileyin

  • Cerulean Gizli Gözyaşı’nın etki süresinin aşağı doğru revize edildiği bir hata düzeltildi.
  • Malenia, Blade of Miquella ile çevrimiçi çok oyunculu ortamda HP’sinin doğru şekilde iyileşmediği bir hata düzeltildi.
  • Bazı çarpmaların istenmeyen zamanlarda ölmesine neden olan bir hata düzeltildi.
  • “Elden Beast” patronunun belirli koşullar altında düzgün çalışmasını engelleyen bir hata düzeltildi.
  • Bazı metinler düzeltildi.

Elden Ring’in bir önceki ana yaması olan 1.04 yaması, kamera otomatik dönüşünü açma ve kapatma yeteneği ve Yamalar için yeni etkinlik aşamaları ve ayrıca bazıları bazı Silahları daha uygulanabilir hale getirmeyi amaçlayan çok sayıda denge ayarı gibi yeni özellikler getirdi. , Devasa Silahlar gibi.

Elden Ring artık PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One’da mevcut. İncelememe göz atarak From Software tarafından yapılmış en iyi oyunlardan biri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Elden Ring’de herhangi bir hata bulmak için çok uğraştım ama ne kadar uğraşırsam uğraşayım geliştiricilerin yamalarla düzeltebilecekleri bazı teknik sorunlar dışında hiçbir hata bulamadım. Mükemmelliğin var olmadığına ve her zaman iyileştirmenin mümkün olduğuna kesinlikle inanıyorum, ancak Elden Ring’in daha iyi yapabileceği bir şey düşünemedim. Bu nedenle, oyun tamamen mükemmel bir puanı hak ediyor, sadece son derece yüksek kalitesi için değil, aynı zamanda açık dünyası ile başardıkları ve kesinlikle nasıl etkileyeceği için sadece birkaç modern oyuna verebileceğim bir onur. gelecekte bir bütün olarak video oyunları.



genel-17