Battlefield 2042 beklentileri tam olarak karşılayamasa da, EA’nın Seattle’da bir “Battlefield Campaign” stüdyosu kurduğuna dair bir onay geldiğinden, franchise’ın gelecekteki yinelemelerinin garanti altına alınması konusunda ciddi görünüyor!

Bu, stüdyonun patronu ve Battlefield Oyun Direktörü Marcus Lehto’nun tweet’i kabul ettiği Twitter’da Lianne Cruz tarafından doğrulandı:

Cruz, “Battlefield Campaign Seattle Studio”dan bahsederken, bunun şu an için bu kampanyanın eksiksiz Battlefield hikaye odaklı bir kampanya mı, yoksa Activision’ın yaptığı gibi oyun etrafında bir kampanya mı yaptıkları anlamına geldiğinden emin değiliz. Call of Duty: Warzone ile yaptı. Açıklama için EA ile iletişime geçtik ve bir yanıt alırsak gönderiyi güncelleyeceğiz.

Battlefield 2042 haberlerinde, Orbital haritasında roket fırlatıldığının nadir bir olay olduğunu görüyorsanız, yalnız değilsiniz. Birden fazla BF2042 oyuncusu, EA Cevapları forumları Battlefield Topluluk Yöneticisi Straatford87’nin yanıtladığı daha fazla roket fırlatma talebi, bu geri bildirimi DICE’taki ekibe getireceğini söyledi.

Battlefield Kampanyası Seattle Studio’ya geri dönersek, bunun bir sonraki Battlefield oyununun tam teşekküllü bir kampanya içereceğinin garantisi olmadığını tekrarlamak istiyoruz. Ama eğer öyleyse yapmak özelliği, şaşırmayacağız.oyun-6