Sonunda Bu 390 Dolarlık Döner Cep Telefonu Kendin Yap Kitini Satın Alabilirsiniz başlıklı makale için resim

2020 yılında Justine Haupt bir ile geldi bir cep telefonu için mükemmel tasarım üretkenliği öldüren dikkat dağıtıcı unsurlardan uzaktı. Daha da iyisi, oldu yapılmış 40 yıllık bir çevirmeli telefon gibi görünmek için. İki yıl sonra, bir söz verilen satın alınabilir kendin yap kiti izin vermek herkes kendi inşa edecekçalışan bir döner kadran ile tamamlanmıştır, sonunda burada.

Gibi 2020’de belirtmiştikşimdi var bütün gördüklerinde şüphesiz başlarını kaşıyan nesil döner bir telefondaki çıkrık. Her sayısal tuşa basıldığında farklı bir ton üreten tuşlu telefonlar bulunmadan önce (otomatik analog sistemlerin bir operatöre ihtiyaç duymadan aramaları tamamlamasına izin verir)telefon Sistemler, numara çevirmeli telefonlara güveniyordu. Her numara, belirli bir süre boyunca dönecek ve telefon sisteminin bir telefon numarasındaki rakamlar olarak tanıyabileceği bir dizi elektrik darbesi üretecek şekilde kadranda aralıklı olarak yerleştirildi..

Çekiciliği olan basit donanım için yapılmıştır. bir cep telefonu ki kullanır benzer teknoloji. Sosyal ağlara, oyunlara, akış hizmetlerine veya bir akıllı telefonu elinize aldıktan sonra bırakmanızı zorlaştıran dijital dikkat dağıtıcıların hiçbirine erişim sağlamaz.

Sonunda Bu 390 Dolarlık Döner Cep Telefonu Kendin Yap Kitini Satın Alabilirsiniz başlıklı makale için resim

Ama hata yapmayın, Rotary Un-Smartphone %100 tamamen işlevsel bir 4G LTE akıllı telefondur ve ‘modern’ bir cep telefonundan beklenebilecek özelliklerin çoğuna sahiptir. “Temel SMS mesajlarını alma ve önceden yazılmış mesajları ve sayısal dizileri gönderme” yeteneği dahil.“Ayrıca var mekanik güç anahtarı, cihazın mikrofonu için gizlilik odaklı fiziksel bağlantı kesme mekanizması, metal pirinç zil zili (ihayır altın veya gümüş kaplama) yani biri sizi aradığında eski bir sabit telefon gibi geliyor ve Tabii ki, hemen hemen her operatörle kullanılmasına izin veren bir SIM kart yuvası.

Sonunda Bu 390 Dolarlık Döner Cep Telefonu Kendin Yap Kitini Satın Alabilirsiniz başlıklı makale için resim

Daha modern kolaylıklar arasında bir Mesajları görüntülemek için Rotary Un-Smartphone’un arkasında e-kağıt ekran, diğer durum mesajları için ön tarafta daha küçük bir OLED ekran, bir kulaklık jack, bir USB-C şarj bağlantı noktası ve bir microSD yuvası, kişi listesini basit bir metin dosyası aracılığıyla yüklemeyi kolaylaştırır. Rotary Un-Smartphone’un kit versiyonu ayrıca beş uygun retro renkte mevcut olan enjeksiyonla kalıplanmış bir muhafazaya sahiptir: beyaz, bej, deniz köpüğü, atom yardım hattı kırmızısı ve siyah.

Buna göre Sky’ın Kenar web sitesi, Kendiniz için bir tane sipariş edebileceğiniz Rotary Un-Smartphone “yapımı kolay bir kit olarak tasarlandı. Lehimleme, yapıştırma veya kesme gerekmez. Kısa bir öğleden sonra bir veya iki tornavida, cımbız ve dikkatli bir el ile bir araya getirebilmelidir. Görebildiğimiz tek dezavantaj, kitin 390 dolarlık fiyat etiketi. yapar birçok akıllı telefondan daha pahalıdır. BDikkatinizi dağıtan bir akıllı telefonla uğraşıyorsanız, busürüm düşürme” bağımlılığınızı konuşmaktan çok daha ucuz bir alternatif olabilir bir terapist.genel-7