PAX East sona ermiş ve kongre sonrası depresyonu başlamış olabilir, ancak bu, geçen hafta sonundan son bir neşeyi paylaşamayacağımız anlamına gelmez. Neredeyse her yıl PAX East’te bir Bioshock Sonsuz-temalı berber dükkanı dörtlüsü, Boston Kongre Merkezi’nin salonlarında performans sergiliyor. Grubun uygun bir şekilde BioShop Infinite adlı bir adı var. Ve bu yıl, dörtlünün ana eylemi olarak öne çıkan bir toplantısı vardı. BioShock Cumartesi günü cosplay etkinliği. The Beach Boys’un “God Only Knows” un ikonik yorumunu yaparken onları izleyin. BioShock Sonsuz.

Onlara bir kulak verir misiniz?

Üyeleri Nick Pasco (Bas), Tyler Appel (Bariton), Derek Tanch (Lider) ve Greg Alexandropoulos’tan (Tenor) oluşan dörtlü, son 8 yıldır PAX East’te sahne alıyor. Grup üyeleri, Nick’e rollerini ayarladığı için teşekkür ettiler ve Cumartesi günü doğum günü olduğu için Tyler’a seslendiler. Performanslarının bir parçası olarak oyundan şarkılar da söylediler. kupa kafa, Broadway müzikali Müzik Adamı, ve New Hampshire’s Water Country için eski reklamdan. Deneyimli bir berber dükkanı dörtlüsü performansını dinlemek için mükemmel bir bahanenin yanı sıra, toplantıda bazı yaratıcı cosplayler de sergilendi.

Burada cosplay de dahil olmak üzere tüm kalabalığa sahibiz. BioShock, BioShock 2, ve BioShock Sonsuz (Afedersiniz, Denizde DefinBelki önümüzdeki yıl):

Sırada, Rapture’ı tekrarlayan ilk iki oyundan ekip var:

PAX Doğu 2022

Ve elbette, ikonik “Örümcek Adam İşareti” meme, bu sefer bir Elizabeth kalabalığı ile:

BioShock Infinite'den Elizabeth

Ve son olarak, Lutece ikizlerini görebilecek miyim diye merak ettim ve burada kesinlikle solduran bakışlar sergiliyorlar:

Lutece İkizler

Sonuç olarak, en sevdiğim oyunlardan biri için çok yönlü bir cosplay etkinliği. İlginç bir şekilde, dört Elizabeth dışında herhangi bir karakterin neredeyse hiç katı yoktu. Ama sonuçta, sonunu bilmek BioShock Sonsuz, bu çok uygun. BioShop Infinite’in gelecek yıl tekrar performansını duymayı dört gözle bekliyorum ve bunun olması umurumda değil BioShock Cosplay toplama, yıllık bir PAX East geleneği haline geldi. Son oyunu yeniden ifade etmek gerekirse, her zaman bir deniz feneri vardır, her zaman bir adam vardır… ve PAX East’te her zaman bir berber dükkanı dörtlüsü vardır.oyun-4