90 Günlük Nişanlısı Anny & Robert kısa süre önce 7 aylık bebekleri Adriel’in öldüğünü duyurdu. Acılı anne acısını Instagram hayranlarıyla paylaştı.

Instagram’da, 90 Günlük Nişanlısı Oyuncu Anny Francisco, Robert Spring’in bebeği Adriel Hassan’ın yürek burkan ölümünden sonra görünmeyen bir fotoğrafını paylaştı. yastık konuşması Hayranların favorileri Anny ve Robert, TLC’de ilk kez sahneye çıktılar. 90 Günlük Nişanlısı Bir dizi iniş ve çıkıştan sonra evlendikleri 7. sezon. Dominik Cumhuriyeti’nden Anny, Floridalı Robert ile mutlu bir hayat yaşamaya başladı. Anny ve Robert, Ağustos 2020’de Brenda Aliyah adında bir kızları olan ilk bebeklerini dünyaya getirdiler. Ağrılı bir ikinci hamilelikten sonra Anny ve Robert, Eylül 2021’de Adriel adında ikinci bir çocuğu dünyaya getirdiler.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

21 Nisan’da Anny şunları söyledi: 90 Günlük Nişanlısı bebeği Adriel’in öldüğü trajik haberi hayranlar. Kasım 2021’de Anny, Instagram takipçilerinden oğlu için dua etmelerini isteyen bir hikaye yayınladı. Hastanedeki dördüncü günüydü ve Robert ve Anny, Anny’nin güçlü bebeğini sevgi dolu kollarında kucaklarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmışlardı. Anny bebeğiyle birlikte eve gitmek istedi ve kısa sürede herkese destekleri için teşekkür ederek gitti. Adriel’in babası Robert, o zamanlar daha iyi olan ve eve dönüş yolunda olan küçük köftelerine gönderilen tüm sevgi ve destek için hayranlarını takdir etti. Ancak bebek, onlarla yedi ay geçirdikten sonra Anny ve Robert’a veda etti.


İlgili: 90 Günlük Nişanlısı: Robert ve Anny Neden Bebeklerinin Yüzünü Instagram’da Gizliyor?

Acılı anne, son Instagram paylaşımlarında bebeğiyle geçirdiği anları anlattı. TLC yıldızı anne şimdi 513k artı Instagram takipçileriyle meleğiyle paylaştığı tatlı bir anın hikayesini yayınladı. Fotoğrafında Anny, bebek Adriel’in alnına bir öpücük kondurmak için yüz maskesini indirdi. Adriel’in gözleri kapalı ve burnunda oksijen tüpü var. Anny, bebeğinin fotoğrafının altına, “Una mitad de mi corazon se fue contigo” Şu şekilde tercüme edilir:Kalbimin bir yarısı seninle gitti.Anny Robert Bebek Adriel 90 Günlük Nişanlısında Instagram'da Öldü

Anny, oğlunun bu hatırasını Instagram’da paylaşmadan önce, Adriel’in ameliyattan önce çekilmiş birkaç fotoğrafını da destekçileriyle paylaşmıştı. Yürek burkan fotoğraflar, Adriel’in bir hastane yatağında yattığını gösteriyordu. Bebek, oyuncak ördeğine ve emziğine tutunurken nefes borusuna takılmış gibi görünüyordu. Anny hayatın adaletsiz olduğu yorumunu yaptı ve fotoğrafların ameliyattan sadece bir saat önce Adriel’e ait olduğunu açıkladı. Anny ve Robert’ın bebeğinin ölüm nedeni bilinmiyor. Hayranlar, Anny’nin siyah bir kurdele resmi yüklemesine bebeğin kalbinin dayanamadığını yazdığını gördü.


Adriel’in vefatından bu yana, Anny ve Robert kayıpla kendi yöntemleriyle başa çıkıyorlar. Robert söyledi 90 Günlük Nişanlısı Adriel’in yedinci günde doğan yedinci çocuğu olduğunu ve yedi ayda onları terk ettiğini ve bu da küçük meleği özel bir çocuk yaptığını hayranlarına hayranlar. Anny ve Robert’ın duygusal açıdan acı veren gönderileri, TLC topluluğundan gelen başsağlığı mesajlarıyla dolup taştı. 90 Günlük Nişanlısı Oyuncular ve hayranlar, çiftin zor zamanlarında Anny, Robert ve sevdiklerini düşüncelerinde ve dualarında tutmak için bir aile olarak bir araya geldi.

Sonraki: 90 Günlük Nişanlısı: Anny Francisco’nun Robert Springs’e Düşmesinin Gerçek Nedeni


Kaynak: Anny Francisco/Instagram

Sister Wives'da Kody Brown

Sister Wives: Kody Brown’ın Ekrandaki ve Ekran Dışındaki En Büyük Skandalları


Yazar hakkındasinema-1