Dune: Spice Wars duyurulduğundan beri çekici bir olasılıktı – sevilen Northgard’ın arkasındaki bağımsız geliştiricilerden gerçek zamanlı bir 4X oyunu ve yeni canlandırılmış Dune IP’sine mi dayanıyor? Bu kazanan bir formül ve bugünün Steam Erken Erişim lansmanı ile oyun zaten bir izleyici buluyor gibi görünüyor.

Dune: Spice Wars bugün Steam’de 8.397 eş zamanlı oyuncuyla zirveye ulaştı SteamDB gösterileri), platformun en iyi 100 oyununun eşiğine getiriyor ve şu anda ‘en çok satan‘ çizelgeleri. kazandırıyor’çok pozitif‘ şu ana kadar oyunculardan gelen incelemeler, %78 oranında olumlu puan aldı. Olumlu eleştiriler büyük ölçüde Dune bilgisinin hacmine ve grupların sunduğu çeşitliliğe odaklanırken, olumsuzlar oyunun yavaş hızına odaklanır.

gibi satış noktalarından erken eleştirmen incelemeleri IGN ve Taş, Kağıt, Av Tüfeği aynı duyguların bazılarını tekrarlamak. IGN incelemesi, “Zafer koşulları ve casusluk mekaniği ile erken erişimden bekleyeceğiniz türden küçük hatalarla ilgili bazı dengeleme sorunları var,” diyor, “ancak bu katmanlı, akıllı, genel olarak iyi dengelenmiş bir RTS. güçlü hizip çeşitliliği ve şu anki erken erişim durumunda bile az çok bitmiş hissediyor.”

Aşağıda bir fragmanı kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla strateji oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Kuzeygard Kuzeygard Kuzeygard Fanatik 29,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2