Bu ülkede pek bilinmeyen 1More markası, yeni “Evo” kulaklıklarını tanıttı. Yüksek çözünürlüklü ses desteği, özellikle Sony’nin kendi codec bileşeni LDAC, heyecan verici. Ayrıca kulaklıkların 28 saatlik pil ömrü, ANC ve dünya çapında satışa çıkması bekleniyor!

  • 1More, uyarlanabilir ANC ve LDAC codec desteği ile Evo’yu piyasaya sürdü.
  • 1More Evo, yüksek çözünürlüklü ses için onaylanmıştır ve 28 saate kadar pil ömrü sunar
  • 1More Evo’nun fiyatı 10 Mayıs’ta açıklanacak

Üretici 1More, yeni “Evo” kulaklıklarının sunumunda Hi-Res ses desteği sertifikasını vurguluyor. Kulaklıklar, 20 Hertz ile 40 Kilohertz arasında bir frekans yanıtını destekliyorlarsa bunu alırlar – mevcut kulak içi Bluetooth kulaklıklar hakkında biraz bilginiz varsa, bunun nadir olmadığını bilirsiniz. Ancak Bluetooth codec bileşeni LDAC ve 32 bitte saniyede 990 kilobitlik kod çözme hızı heyecan verici.

1More’a göre, her kulaklığın üç mikrofonu vardır. Bunlar, şeffaflık modunda dış gürültüye izin vermek veya ANC modunda engellemek için birlikte çalışır. Gürültü bastırma 42 dB’ye kadar ulaşmalıdır. Kullanıcı ayrıca akıllı telefon uygulamasında gürültü engelleme seviyesini kademeli olarak kontrol edebilir – Sennheiser, yakın zamanda piyasaya sürülen Sennheiser Sport True Wireless ve Momentum 3 TWS modellerinde de benzer bir teknoloji sunuyor.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 kulaklık

Sennheiser, uyarlanabilir ANC’ye sahip yeni “Momentum True Wireless 3” kulaklıklarını tanıttı. / © Sennheiser

1More, Evo Wireless’ın tüm özelliklerini açıklamadı. Bununla birlikte, pil ömrü, şarj kutusunun genişletilmesi dahil olmak üzere toplam çalma süresi 28 saate kadar olmalıdır. Qi standardına göre kablosuz şarj destekleniyor ve şirket, 15 dakikalık hızlı şarj ile 4 saatlik pil ömrü vadediyor. Son olarak, 1More Evo, Bluetooth 5.2 standardı tarafından garanti edilen çift cihaz bağlantısına sahiptir.

1Daha fazla Evo fiyatı ve bulunabilirliği

Siyah veya beyaz renkte 1More Evo, açıklanmayan bir perakende fiyatıyla Mayıs ayından itibaren dünya çapında satışa sunulacak. Karşılaştırma için, 1More ComfoBuds mini TWS’nin fiyatı 100 dolardır. Yani daha güçlü Evo’nun biraz daha pahalı olacağını varsayabiliriz.

Yeni 1More Evo’yu heyecan verici mi buluyorsunuz yoksa sizi üşütüyorlar mı? Yorumlarda bize bildirin!genel-27