Kısıtlı bir bütçeye uyacak iPhone fırsatları arıyorsanız, Apple anlaşmalarının sık sık gerçekleşmediğini fark etmişsinizdir. Bununla birlikte, yenilenmiş bir cihaz satın almakta sorun yaşıyorsanız, GameStop’un şu anda iPhone 11’in kilitsiz 64GB sürümü için 309 $ indirim içeren ve fiyatını 390 $’dan daha uygun bir fiyata getiren telefon fırsatlarına göz atmalısınız. Orijinal fiyatı 699$.

GameStop’un teklifi, Sertifikalı Yenilenmiş bir iPhone 11 içindir; bu, 27 noktalı bir incelemeden sonra orijinal çalışma durumuna geri dönen bir akıllı telefon beklemeniz gerektiği anlamına gelir. Cihaz temizlenip sterilize edilecek ve şarj kablolarını içerecektir. Daha fazla gönül rahatlığı için GameStop, tam bir geri ödeme için 30 günlük bir iade süresi ve iade süresinin ötesinde onarım maliyetlerinden tasarruf etmek için bir yıllık sınırlı garanti sunar. Hafif çizikler gibi kozmetik kusurların olma olasılığı var, ancak iPhone 11 kesinlikle düzgün çalışacaktır.

Apple, iPhone 11’i 2019’da piyasaya sürdü ve yaklaşık üç yıl sonra cihaz, Apple’ın mobil işletim sisteminin en son sürümü olan iOS 15 ile uyumlu iPhone’lar aralığında kaldığı için çok yetenekli bir akıllı telefon olmaya devam ediyor. iPhone 11 Gerçekçi renklere sahip 6,1 inç Liquid Retina ekrana, zorlu video oyunları oynarken ve artırılmış gerçeklik deneyimlerini başlatırken bile hızlı performans için Neural Engine’e sahip A13 Bionic çip ve cihazı yetkisiz kullanıcılardan korumak için Face ID yüz tanıma sistemine sahiptir. . Akıllı telefon ayrıca arkada 12MP Ultra Geniş ve Geniş kameralı çift kamera sistemi ve önde 12MP TrueDepth kamera ile geliyor.

Her zaman bir iPhone’a geçmek isteyenler için, normalden çok daha ucuza bir iPhone alma şansınız var. GameStop, kilidi açılmış ve 64 GB depolama alanına sahip yenilenmiş bir iPhone 11’i orijinal fiyatı olan 699$’dan 309$’a sadece 390$’a satıyor. Anlaşma her an sona erebilir, bu yüzden acele etseniz iyi olur, özellikle GameStop’un neredeyse yeni gibi bir akıllı telefon alacağınıza dair güvencesiyle. İPhone 11’inizin en kısa sürede kapınıza teslim edilmesini sağlamak için hemen bu Şimdi Satın Al düğmesini tıklayın.

Okuyucularımızın kaliteli ürün ve hizmetlerde en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız olarak seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Satın almadan önce bunların hala yürürlükte olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Digital Trends, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.


genel-19