Her zamanki gibi, PS+ Mayıs 2022 Oyunları, resmi PlayStation duyurusunun önüne geçti, ancak duyuru bugün daha sonra yayınlanacak. Bugünkü haberlerin kaynağı her zaman olduğu gibi Dealabs ve bilinen sızdıran Billbil-Kun. Bu ayın kadrosu önceki aylara göre nispeten zayıf, o yüzden bir göz atalım.

PS+ May 2022 Games Leaked – şapkalarınızı hazırlayın

Her zaman olduğu gibi, PS+ oyunları listesi önceden sızdırıldı. Listenin bugün ilerleyen saatlerde PlayStation sosyal medya kanalları aracılığıyla resmi olarak duyurulması beklenirken, bu kesinlikle güvenebileceğiniz bir liste. Billbil-kun şu ana kadar PS+ ve Xbox Game Pass/Games with Gold Leaks ile %100 performans rekoru kırdı.

PS+ Mayıs 2022 Games Leaked şunları içerir:

  • PS4|PS5 için FIFA 22
  • PS4 için Ölü Tanrıların Laneti
  • PS4|PS5 için Midgard Kabileleri

Şimdiye kadar teklif mütevazı, ancak ayın AAA kadrosu oldukça hayal kırıklığı yaratıyor ve belki de spor hayranları oyundan keyif alacaklar, ancak aksi takdirde diğer iki oyun hala bağımsız oyun hayranları için iyi bir seçim.

PlayStation Plus’ın yeni planı bundan bir ay sonra şekillenecek olsa da, pek çok hayran, ürünün piyasaya sürülmesinin, Xbox Live Game Pass’in piyasaya sürülmesinden sonra Xbox Live Games with Gold’un yaptığı gibi kalitenin yavaş yavaş düşebileceğini düşünüyordu. ayda, kalitede ciddi bir değişim görebilir ve oyuncuları bunun yerine PS+ seviyelerine geçmeye teşvik edebiliriz.

Mayıs’tan sonra, ayın son iyi PS+ oyunlarının son gönderisini alacağız ve bundan sonra Sony, Microsoft’un yaptığıyla aynı yola gidebilir.

PS+ May 2022 Games Leaked kadrosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Haziran 2022’nin daha iyi veya daha kötü bir ay olacağını düşünüyorsanız, yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin.oyun-5