En yeni çalışanlarından birinin yaptığı yeni bir duyuruya göre, PlayStation görünüşe göre yeni bir “Koruma” ekibi açtı. Bu, şirketin yaklaşmakta olan PlayStation Plus Premium hizmetinin yanı sıra eski PlayStation oyunlarına yönelik olası geliştirmeler için gerçekten hızlandığını gösteriyor.

Duyuru, yeni oluşturulan Koruma ekibine katıldığını açıklayan Twitter üzerinden Garrett Fredley’den geliyor. Aşağıdaki tweetine göz atın:

Bugün @PlayStation’da Kıdemli Yapı Mühendisi olarak yeni oluşturulan Koruma ekibi için ilk işe alınanlardan biri olarak çalıştığım ilk günüm!

Oyunu Koruma benim ilk kariyer tutkumdu, bu yüzden o köklere geri dönebildiğim için çok mutluyum 😊

Bu Koruma ekibinden gelecekten neler bekleyebileceğimize gelince, kesinlikle PS Plus Premium hizmetine gelen eski PlayStation oyunlarına odaklanmaya başlayacaklar. Son zamanlarda Kore’de derecelendirilen Siphon Filter oyunlarıyla birlikte, birkaç oyunun yeni hizmet için hazırlandığı bildiriliyor.

Koruma artık resmi olarak PlayStation için masada, bu, eski seriler açısından bir dizi olasılık sunuyor, bu nedenle platformun önceki nesillerden hayranları arasında bir hit olacağı kesin.

Kaçırdıysanız, PlayStation Plus Premium hizmetinin çıkış takvimine ve lansmana katılan diğer ülkelere buradan göz atın.

Kaynak: heyecan

oyun-6