Mutlu Aşırı İzleme 2 Beta Günü! Birçok oyuncu gelen kutularında altın beta bileti bulmak için uyandığında, kaçınılmaz olarak bir tane olmadan kalanlar olacaktır. Ama yürekli olun, kahramanlar, çünkü Blizzard, esasen şuna bir davetiye kazanabileceğiniz bir yol tasarladı: Aşırı İzleme 2yumuşak lansman günü.

Sadece bugün için Battle.net hesabını Twitch profiline bağlayan ve en az dört saat Aşırı İzleme 2 flamalar listesinden şunlara erişim kazanabilir: OW2 beta. Onaylı yayıncıların listesini bulabilirsiniz burada.

Betada oyuncular 33. kahraman Sojourn’a, tüm yeni kahraman güncellemelerine, yepyeni Push oyun moduna ve beşe beş yeniden işlemeye göz atabilecekler. Ne yazık ki, beta yalnızca PC oyuncularıyla sınırlıdır, ancak Blizzard’ın açılma planları vardır. OW2 Gelecekte konsol oyuncularına beta testi.

Promosyon 13:00 ET’de başlar ve 21:00 ET’ye kadar sürer. İzlenen süreniz tüm onaylı kanallarda tahakkuk edeceğinden, dört saat boyunca aynı yayıncıyı izlemek zorunda değilsiniz.

Dört saat boyunca gözlerinizi Twitch’e yapıştırarak betaya erişim kazanmak için bu tür bir zamanınız (veya eğiliminiz) yoksa, beta erişimine kaydolarak şansınızı eski moda yoldan da deneyebilirsiniz. Aşırı İzleme 2web sitesi. Beta, 17 Mayıs’a kadar sürecek ve Blizzard, düzenli olarak oyuncu ekleyeceğini belirtti.genel-2