Microsoft, yakın zamanda Microsoft 365 yol haritasını güncelleyerek, yakında çıkacak olan sürümü Microsoft Teams hakkında bir ipucu verdi. Kullanıcılar yakında Windows ile birlikte gelen Microsoft Store’dan indirebilecekler. Microsoft Store’daki Microsoft Teams, Windows 10 ve Windows 11 kullanıcılarına programı kurmaları için basit bir yol sağlayacaktır. Microsoft’un iletişim uygulaması şu ana kadar mağazasında mevcut değildi. Ya Web’den yüklenmesi ya da Microsoft Office 365’in geri kalanıyla birlikte indirilmesi gerekiyordu.

Microsoft şu anda Microsoft Teams’in iki sürümünü sunmaktadır – doğrudan resmi web sitesinden indirilebilen ‘normal’ bir sürüm ve bir yerleşik Windows 11 sürümü. Windows 10 henüz yerleşik Microsoft Teams özelliklerini almamış olsa da, Windows 11 kullanıcılarının görev çubuğunda bulunabilecek yerleşik Sohbet uygulamasına bağlı kalmaları gerekecek.

Microsoft Teams, Microsoft Store’da muhtemelen önümüzdeki ay Windows 10 ve Windows 11 kullanıcıları için satışa sunulacak. yol haritası güncellemesi.

Yol haritası, “İş, okul ve yaşam için Microsoft Team uygulaması yakında Microsoft Store’dan indirilebilecek. Bu uygulama, Windows 10’da iş, okul ve tüketici hesaplarını ve Windows 11’de iş veya okul hesaplarını destekleyecektir.”

Ayrıca Microsoft Teams, yakın zamanda ön saflardaki çalışanlar için stresi azaltmaya odaklanan beş yeni özellik ekledi. Bu yeni özellikler, sanal randevuları yöneten Walkie Talkie uygulaması, Microsoft Viva, Reflexis Shifts Connector ve yanlış yerleştirilmiş bir cihaz için sesli bildirimdir.


Bu hafta Gadgets 360 podcast’i Orbital’de, Microsoft Windows 11 donanımı için bir vizyon belirlerken Surface Pro 8, Go 3, Duo 2 ve Laptop Studio’yu tartışıyoruz. yörünge mevcuttur Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’ler, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8