Bir kez daha, PlayStation Plus aboneleri için bir sonraki ücretsiz oyun grubunun erken sızdırıldığı görülüyor. Sızıntı geliyor Dealslab, PS Plus dizilişlerini altı aydan uzun süredir doğru şekilde bildiren bir Fransız oyun sitesi. Sızıntıya göre, Mayıs 2022 için PS Plus kadrosunda FIFA 2022, Curse of the Dead Gods ve Tribes of Midgard yer alıyor.

22 gerçekten bir tanıtıma ihtiyacı yok. Futbol (veya futbol) sim, dünyanın en popüler spor oyunlarından biridir ve FIFA 22, son yılların en iyi girişlerinden biridir. FIFA 22 incelememizde 8/10 kazandı. FIFA 22’nin PS5 ve PS4 sürümleri görünüşe göre ücretsiz olacak.

Midgard Kabileleri izometrik bir perspektiften oynanan bir aksiyon-RPG’dir. Arkadaşlarla işbirliği içinde oynamak için tasarlanan Tribes of Midgard, devasa gizemli düşmanlarla dolu tehlikeli bir dünyaya sahiptir. Kapsamlı hikaye, İskandinav mitolojisindeki en önemli olaylardan biri olan Ragnarök’e geri dönüyor. Tribes of Midgard’ın hayatta kalma ve roguelike unsurları olmasına rağmen, bu türlerdeki diğer birçok oyundan daha ulaşılabilir. Tribes of Midgard’ın PS4 ve PS5 versiyonu ücretsiz olacak.

2021’de piyasaya sürüldü, Ölü Tanrıların Laneti aynı zamanda izometrik bir aksiyon oyunudur. Daha çok geleneksel bir aksiyon-rogue benzeri olan Curse of the Dead Gods, giderek daha zorlu düşmanlarla dolu tehlikeli bir tapınakta geçiyor. Lanet sistemi ve bir dizi farklı silah sınıfı sayesinde hızlı tempolu savaşında çok fazla çeşitlilik sunuyor.

Mayıs ayının ücretsiz oyunları, yenilenen PS Plus aboneliğinin Haziran ayında üç aşamalı olarak başlamasından önceki son oyun olabilir. PlayStation kullanıcıları, PS Plus abonelikleri için üç katman arasından seçim yapabilecekler; Temel, Ekstra ve Premium. Her üç katman da yine de aylık bedavaları içerecek. Avantajlar ve fiyatlandırma hakkında daha fazla ayrıntı için üç PS Plus katmanının dökümüne göz atın.

Mayıs 2022 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları (sızdırma)

  • FIFA 22 (PS5 ve PS4)
  • Midgard Kabileleri (PS5 ve PS4)
  • Ölü Tanrıların Laneti (PS4)

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1