Klipsch, yeni 2.1 masaüstü hoparlör sisteminin görünümü için hoparlör üretme konusundaki uzun geçmişinden yararlanıyor. ProMedia Mirası 2.1† Kablolu bir subwoofer ile iki stereo uyduyu birleştiren sistem, iki kaplamada mevcuttur: Siyah kül ve Ceviz, her biri şirketin diğer Heritage ürünlerine uyan kumaş hoparlör ızgaralarıyla kaplanmış olarak gelir ve Klipsch’in Heresy hoparlörlerinin görünümünü uyandırması amaçlanır. 1970’lerden. Sistem Klipsch.com üzerinden 349$’a satın alınabiliyor, ancak Costco üyeleri fiyatı 240$’a düşüren özellikle çekici bir indirim alıyor.

klipsch

ProMedia Heritage 2.1 hemen hemen tüm analog veya dijital girişlerle çalışmak üzere tasarlanmıştır, ancak boyutu ve şekli özellikle masaüstü bilgisayar kullanımına uygundur. Dijital ses için bir çift analog stereo RCA girişine ve bir USB-A jakına sahiptir. Bluetooth’u destekleyen herhangi bir cihazdan kablosuz olarak müzik ve ses akışı için bir Bluetooth bağlantısı da vardır.

Birincil uyduya giden tek bir güç kablosu, daha sonra ikincil hoparlöre ve kablolu subwoofer’a sinyal gönderir. Her uydu 35 watt olarak derecelendirilmiştir ve Klipsch’in tescilli Tractrix boynuzunun arkasına yerleştirilmiş 1 inçlik yüksek frekanslı sürücünün yanı sıra orta kademeleri sağlayan üç inçlik uzun mesafeli bir woofer ile donatılmıştır.

Önden ateşlemeli subwoofer 100 watt güce sahiptir ve 8 inçlik büyük bir sürücü ve arkadan ateşleme bağlantı noktası borusu kullanır. Bu, ona birçok ekonomik ev sineması ses çubuğuyla karşılaştırılabilir güç ve aralık sağlar.

Soundbar’lardan bahsetmişken, uydular, seslerini yukarı doğru yönlendirmek için açılı kaideler üzerine monte edilir ve bu da onları çeşitli ortamlarda kullanıma uygun hale getirir. Şirketin basın açıklamasında Klipsch, ses çubuğuna alternatif olarak gelişmiş TV sesi için kullanılan sistemi gösteriyor. Hoparlörlerin oyuncular için iyi bir arkadaş olduğunu ve pikaplar için az yer kaplayan bir hi-fi sistemi olarak da kullanılabileceğini iddia ediyor.

Hoparlörlerle birlikte bir kablosuz uzaktan kumanda, AAA piller ve 3,5 mm’den stereoya RCA kablosu dahildir.


genel-19