Farm Together, size her iki dünyanın da en iyisini sunmak için en iyi boşta oyunların ve çiftçilik oyunlarının tadını çıkarır – oyun kapalıyken bile ekinlerinizin büyümeye devam ettiği Stardew Valley formülüne sıradan bir bakış. 2018’de olumlu bir yanıt aldı ve yeni bir güncelleme turu ve %50 indirimli Steam satışının birleşimi, ona her zamankinden daha fazla oyuncu kazandırıyor.

Farm Together’da bir çiftlik kurarsınız ve o çiftliği çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza açabilirsiniz, böylece birlikte inşa edebilirsiniz. Ekinleriniz gerçek zaman saatine göre büyür, bu nedenle belirli bir hasatın olgunlaşması için dakikalar veya günler beklemeniz gerekebilir, ancak siz yokken hiçbir şey solmaz, böylece kaçırma korkusu olmadan çiftliğinizde ara sıra sekmeler tutabilirsiniz. .

Bu gönderi yayınlandıktan sonra yaklaşık 18 saat daha, Farm Together şu adreste mevcut: Steam’de %50 indirim, fiyatı 9,99 $ / 7,74 £ / 9,99 €’ya düşürüyor. Satışın ardından, oyunun oyuncu sayısı, dün gece 6.455 eşzamanlı oyuncuyla zirve de dahil olmak üzere tüm zamanların rekorlarına ulaştı. SteamDB gösterir. Elbette, bu Elden Ring değil, ancak daha küçük bir bağımsız oyun için sağlam bir sayı.

Farm Together, üç yıldan fazla bir süredir 1.000’den fazla eşzamanlı oyuncuyu günlük zirvelere taşıdı ve bu yeni, satışa dayalı yeniden canlanma, bir yeni DLC içerik paketleri serisiyeni mahsuller ve kozmetik ürünler dahil.

Daha fazla kooperatif oyun için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2