Microsoft Flight Simulator’ın sim güncellemesi IX bugün çıktı ve belirli yüksek hızlı uçuş türleri için bazı gösterişli yeni efektler ekliyor. Güncelleme ayrıca hava durumu, belirli uçaklar ve genel stabilite için hata düzeltmelerini de içeriyor; bu, yüklendikten sonra simülatör oyunundaki uçuşlarınızı çok daha sorunsuz hale getirecek.

Sim güncellemesi IX’daki en havalı eklemelerden bazıları, ABD Donanması, Avustralya Kraliyet Hava Kuvvetleri ve İspanyol Hava Kuvvetleri tarafından kullanılan süpersonik çift motorlu bir savaş jeti olan McDonnell Douglas F/A-18E/F Super Hornet içindir. Sim güncellemesi IX, dövüşçü için bazı yeni efektler ekliyor – ses hızına yaklaştıkça, nemli havada hareket ederken ultra yüksek hızlarda oluşturduğu şok dalgalarının oluşturduğu kendine özgü buhar konisini göreceksiniz.

Ayrıca G-kuvvetlerinin Super Hornet’teki kanat uçlarından ve kanatlardan girdapları tetikleyeceğini ve kar, toz veya suyla kaplı yüzeylere yakınken yüksek hızlarda uçmanın yeni görsel efektler başlatacağını göreceksiniz. Sadece aceleyle yukarı çekmeye hazır olduğunuzdan emin olun.

Doğal olarak, bu sim güncellemesindeki her şeyin Super Hornet ile ilgisi yok. Yama, Nevada’daki Kingston Havalimanı’na bir Cessna 172 Skyhawk indirmeniz gereken yeni bir Spotlight Event iniş mücadelesi ekliyor – bu, kurak Toiyabe sıradağlarının eteğinde küçük, uzak bir uçak pisti.

Sim update IX ayrıca Microsoft Flight Simulator’ı Azure Neural metinden sese teknolojisine geçirir; bu, hava trafik kontrolörlerinden ve telsizinizdeki diğer yapay zeka kontrollü varlıklardan çok daha doğal görünen diyaloglarla sonuçlanmalıdır.

bu yama notları bireysel uçaklar için bir dizi ince ayar ve geliştirme içeren tüm değişikliklere sahip.oyun-2