Crystalline Conflict’in nasıl oynanacağını mı merak ediyorsunuz? FFXIV 6.1 yaması, beş oyuncudan oluşan iki takımın haritanın ortasındaki dev bir mavi ‘taktik kristal’ üzerinde kontrol için savaştığı yeni bir FFXIV PvP modu olan Crystalline Conflict’i getiriyor. Rakip takım sizi alt etmeye kararlı olduğundan bu kristale ulaşmak kolay olmayacak ve haritanın kendisi bile tehlikeli olabilir.

FFXIV, tüm zamanların en iyi MMO’larından biri olabilir, ancak PvP savaşlarıyla tanınmaz. Bu yeni mod tüm bunları değiştirmeyi hedefliyor; FFXIV Kristal Çatışma hem yeni oyuncuları hem de deneyimli Eorzea vatandaşlarını ağırlamak için tasarlanmış, giriş için çok yüksek bir engeli olmayan, hızlı tempolu, erişilebilir bir çok oyunculu moddur.

Zorluklardan hoşlananlar, dereceli modda Bronze’dan Kristal seviyesine tırmanabilir, ancak performansınıza bağlı olarak PvP deneyimi, Seri deneyimi, Kurt İşaretleri ve daha fazlasını içeren birçok ödül de mevcuttur. Square Enix’e göre, sezonluk içerik ve ileriye dönük ödüller için kapsamlı bir plan var. Öyleyse, hotbar’larınızı hazırlamanın ve yeni FFXIV PvP modu Crystalline Conflict hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmeye hazır olmanın zamanı geldi.

FFXIV Kristal Çatışma nasıl oynanır

Kristal Çatışma moduna katılmak için 30. seviyede en az bir işiniz olmalı ve ‘görevini tamamlamış olmalısınız.Artık Bir Yavru Değil‘ Büyük Bölüğünüz için. Bu gereksinimler karşılandığında, gungi zelungi Wolves’ Den Pier’de ‘Kristal (Hattın) Çağrısı‘ arayışı. The Crystalline Conflict ile ilgili açıklamalara baktıktan sonra, Duty Finder’da sıraya girebilecek.

Bir maça girmek için belirli bir rolü doldurmanıza gerek yoktur, böylece istediğiniz herhangi bir karakteri oynayabilirsiniz. Yama notlarına göre çöpçatanlık sistemi, belirli bir göreve sahip birden fazla oyuncuyu aynı gruba yerleştirmekten kaçınarak dengeli takımlar oluşturmaya çalışıyor. Maç sırasında tüm karakterler aynı özelliklere sahip olduğundan, donanımınızın eşya seviyesi hakkında da endişelenmenize gerek yok.

FFXIV Kristal Çatışma rütbeleri

Crystalline Conflict’te dereceli veya gündelik modda sıraya girebilirsiniz; ikincisi derecesiz oyun içindir, birincisi benzer beceri seviyesindeki oyunculara karşı savaşarak dereceli merdiveni tırmanmanıza izin verir.

Toplam altı katman (Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond ve Crystal) vardır ve her biri seviyeler olarak adlandırılan seviyelere ayrılmıştır. yükselticiler; Bronz 1, 2 vb. Bir maçı kazanmak size bir yıldız kazandırır, sizi yükselenler arasında ilerletir ve kaybetmek sizi geri getirir.

FFXIV, PvP sıralamalarını sezonlara bölerek hangi sıralamada bitirdiğinize bağlı olarak size farklı bir dizi ödül verir. Mevcut sezonun ödüllerini kontrol etmek için Mıknatıstaşı’ndaki Kristal Çatışma bölümüne gidin.

FFXIV Kristal Çatışma ipuçları

İster sıradan ister dereceli oynayın, maçlar aynı şekilde çalışır. İki takımdan birine atanacaksınız: astra ya da Umbra. Büyük ölçekli Frontline PvP mücadelesinden farklı olarak Crystalline Conflict, beş oyuncudan oluşan iki küçük gruba dayanmaktadır. Sistem dengeli takımlar oluşturmayı amaçlarken, oyunun sizi grubunuzdaki iki tankçıyla eşleştirmeyeceğinin garantisi yok.

Bir Kristal Çatışma maçında işinizin nasıl çalıştığına ve ayrıca bu özel modun nasıl çalıştığına aşina olmanız gerekir. Bunu, hesabınıza erişerek yapabilirsiniz. PvP Profili içinde Karakter Menüsü, burada İş Eylemlerinizi bulacaksınız. Recuperate and Purify’ı kullanmayı unutmayın, çünkü bu beceriler bir anda ölmenizi engelleyebilir. Bütün bunlar yoldan çıkmışken, kristal için savaşma zamanı.

Maç sırasında her iki takım da arenanın ortasında ‘taktik kristal’ adı verilen büyük bir kristali hareket ettirmeye çalışır. Her iki takımdan da bir oyuncu çevrede durana kadar kristal hareket etmeyecektir. Maçı kazanmak için, bir takım taktik kristali diğer takımın hedefine taşımalıdır.

Final Fantasy XIV Crystalline Conflict PvP: Astra, Crystalline Conflict maçında rakiplerini yendi

Her hedef için rotanın ortasında, kristalin yerinde durduğu kontrol noktaları vardır – oyuncuların, serbest bırakmak için alanı belirli bir süre tutması gerekir. Her maç beş dakika sürer, ancak bu süre içinde bir kazanan belirlenmezse, oyun uzatmaya gider. Uzatmada, en fazla ilerleyen takım, karşı takımdaki tüm üyeleri taktik kristalden uzaklaştırmalıdır. Kaybeden takım bu süre zarfında kristalin kontrolünü ele geçirmeli ve ilerlemelerini artırmak için taşımalıdır.

Her biri kendi hile setine sahip üç tür aşama vardır: Palaistra, Volcanic Heart ve Cloud Nine. Bu hileler, haritaya dağılan dev bombalardan, sizi haritada belirli bir noktaya gönderen zıplayan gliflere kadar çeşitlilik gösterir. Halihazırda rotasyonda olan arena hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, hangisinin hem gündelik hem de sıralamada hangisinin mevcut olduğunu öğrenebilirsiniz. Görev Bulucu.

FFXIV Kristal Çatışma ödülleri

Kristal Çatışmada yer almak için birden fazla ödül var. Sadece PvP modunu oynayarak Seri deneyimi kazanırsınız ve her seviye atladığınızda farklı ödüllere erişmenizi sağlar. adresinden bunları talep edebilirsiniz. Seri Malmstone Sistemi PvP Profilinizde. Ayrıca, Crystalline Conflict oynayarak kazanırsınız kurt izleri dişli ve aksesuar satın almak için kullanılır.

Artık yüksek seviyeli bir Kristal Çatışma oyuncusu olmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahipsiniz – Kurtlar İni’nin saflarına tırmanmaya hazır olun! Karakterinizi geliştirmenin daha fazla yolunu arıyorsanız, her patronu yenmenin en iyi yolunu bulmak için FFXIV Aglaia baskın kılavuzumuza göz atın. Genişletme içeriğini aşmaya çalışıyorsanız, FFXIV Endwalker denemeleri hakkında da bir kılavuzumuz var.

Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm Mütevazı 59.99$ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2