Kara Telefon, Blumhouse ve Universal için Scott Derrickson’ın yönettiği ve başrolünü Ethan Hawke’ın üstlendiği korku gerilim filmi Overlook Film Festivali’ni kapatmaya hazırlanıyor.

Siyah Telefon kendini diğer kurbanların kalıntıları ve ölülerden gelen aramalarla çalan bir telefonla çevrili ses geçirmez bir bodrumda bulan kaçırılmış bir çocuğu canlandırıyor. Gerilim, Fantastic Fest 2021’de eğildi ve Hawke’nin kaçıran rolünü oynadığını gördü.

New Orleans’ın Overlook festivali, yönetmen Carter Smith’in filmi için iki dünya prömiyerini içeren ilk başlık dalgasını da açıkladı. Yutulmuş, başrolde Jena Malone ve Duncan Birmingham’ın ilk yönetmenlik denemesi Onları Kim Davet Etti?, Sadece büyüleyici yeni komşularını öğrenmek için yeni eve taşınma partisi düzenleyen bir çiftin ürkütücü bir kutlaması, toplantıyı böldü.

Andrew Semans’ın da gösterimleri var. dirilişbaşrollerini Rebecca Hall ve Tim Roth’un oynadığı ; Chloe Okuno’nun gözlemciMaika Monroe’nun başrolde oynadığı ; ve ölü akımyönetmenler Joseph Winter ve Vanessa Winter tarafından dublör odaklı bir video blog yazarı hakkında bir gorefest.

Festival eş direktörü Michael Lerman yaptığı açıklamada, “2022 sinemada istisnai bir yıl olduğunu zaten kanıtladı, bu yüzden bu yıl festivali beyaz perdeye geri döndürmemiz çok uygun” dedi.

2 Haziran’dan 5 Haziran’a kadar dört gün sürecek olan Overlook, Pete Ohs’tan da yer ayırttı. Jethica, Jen Luc Herbulot’un fotoğrafı. saloum Senegal ve Peter Strickland’dan Flux Gurme.sinema-2