En iyi Vampir Kurtulanları karakterlerinin kim olduğunu bilmek ister misiniz? Bu roguelike oyuna ilk başladığınızda yalnızca kamçılı vampir avcısı Antonio’ya sahipsiniz, ancak belirli gereksinimleri yerine getirerek her koşuda kullanmak için daha fazla Vampire Survivors karakterinin, silahın ve eşyanın kilidini açabilirsiniz.

Biraz Vampir Kurtulanlar karakterleri başlangıç ​​ekipmanlarına veya kalıcı bonuslarına bağlı olarak diğerlerinden daha iyidir; Özellikle Vampire Survivor silah evrimlerini kullanarak daha güçlü formlarını elde etmek için öğeleri birleştirirseniz, bir koşuyu bitirme olasılığı daha kesindir.

Neredeyse her güncelleme, listeye yeni bir Vampir Hayatta Kalanlar karakteri ekler, bu nedenle kazanan bir koşuya en iyi şekilde başlamanıza yardımcı olmak için, mahsulün kreması olduğunu düşündüğümüz bir avuç karakter seçtik. Her biri için, güçlendirmelerini ve debuff’larını, başlangıç ​​silahlarını ve o karakter için en iyi yapıyı güçlendirmek için hangi Arcana’yı seçebileceğinizi gözden geçireceğiz.

En iyi Vampir Kurtulanları karakterleri:

  • Imelda Belpaese
  • poe ratcho
  • ev
  • Pugnala Provola

Imelda Belpaese

Başlangıçta size sunulan tüm kahramanlar arasında Imelda, kullanımı en kolay Vampir Kurtulanlar karakteridir. Başlangıç ​​silahı, her zaman en yakındaki düşmana saldıran Sihirli Değnek’tir. Ayrıca kristalleri aldığında elde ettiği deneyim miktarını artıran statik bir güçlendirmeye sahip. Bu pasif yeteneği her beş seviye elde ettiğinizde yükseltirsiniz, kristal başına %30’a kadar ekstra deneyim.

Yolun aşağısında daha sonra kilidini açacağınız diğer karakterler onu geride bırakıyor. Ancak, Randomazzo’nun ve tüm Arcana’nın kilidini açtıktan sonra, XI – İnci Valsi’ni seçerek koşuya başlamak isteyebilirsiniz. Bu, Sihirli Değnek’in mermilerinin ve yükseltilmiş formu olan Kutsal Değnek’in, dağılmadan önce üç defaya kadar zıplamasını sağlar.

Hayatta Kalan En İyi Vampir Karakterleri: Poe, bir kütüphanenin koridorlarında çamurdan adamlarla çevrilidir.

poe ratcho

Diğer Vampirlerden Kurtulanlar karakterlerinin neredeyse hepsinden daha az sağlığa sahip olabilir ve kalıcı eşya toplama yarıçapı artışı o kadar da yardımcı olmaz, ancak başlangıç ​​silahı olan Sarımsak ile bunu fazlasıyla telafi eder. Bu silah ona çok yaklaşan düşmanlara zarar veren bir bariyer sağlar.

İlk birkaç seviye için, Sarımsak, zayıf düşmanların ona zarar vermesini engeller, ancak ondan gerçekten en iyi şekilde yararlanmak için, sağlık kazanmak için onu Soul Eater’a yükseltmeniz gerekir. King Bible’ı alır ve onu Unholy Vespers’a yükseltirseniz, oyunun tamamı için neredeyse aşılmaz bir bariyeriniz olur. Doğru yapı ile, 30 dakika boyunca yerinde durduğunuz yerde koşmanız mümkündür. Tek gerçek dezavantajı, yararlanabileceği tek Arcana’nın VI – Sarabande of Healing olması ve bu ancak Soul Eater silah evrimini alırsa olabilir.

Hayatta Kalan En İyi Vampir karakterleri: Dommaria, bir süt fabrikasında bir Mermen kalabalığından kaçıyor.

ev

Oyundaki en yavaş Vampire Survivors karakteri olabilir, ancak Dommario dikkate alınmaya değer başka bir güçlü karakterdir. Sizi çevreleyen bir AoE silahı olan King Bible ile başlar. Bu eşyayı her yükselttiğinizde, ya Dommario’nun etrafında dönen daha fazla kitap alırsınız, kitaplar daha fazla hasar verir ya da silahın bekleme süresini azaltırsınız. Ayrıca Çoğaltıcı öğesini alırsanız daha fazla kitap alırsınız ve Şamdan alırsanız bu silahın etki alanı artar.

Unholy Vespers silah evrimi, Dommario’nun pasif yeteneğinden elde ettiği %40 ekstra süre ve silah hızından faydalanmaz. Bununla birlikte, Phieraggi silah evrimi gibi diğer güçlü AoE silahları, ekranda kaybolmadan daha uzun süre kaldıkları için fayda sağlayacaktır.

Hayatta Kalan En İyi Vampir karakterleri: Pugnala bir kulede yüzen kafataslarına doğru koşarken iki tabancasını da ateşliyor.

Pugnala Provola

Pugnala’nın kilidini oyunda nispeten geç açıyorsunuz, ancak en iyi Vampir Kurtulanlar karakteri olabileceği için bunu yapmak çabaya değer. Her seviye için sadece +%1 güç elde etmekle kalmaz, aynı zamanda silah yuvalarında hem Phiera Der Tuphello hem de Serçe Sekiz ile koşuya başlar ve düşmanlarını vurması için ikiz tabanca verir. Her iki silahı da güçlü Phieraggi silah evrimine yükseltmek için bir Tiragisu bulmanız yeterli.

Phieraggi, Arcana yükseltmesi: IV – Uyanış ile iyi bir şekilde birleşir. Bu Arcana size üç ekstra canlanma verir ve Phieraggi’nin gücü şu anda sahip olduğunuz canlanma sayısıyla orantılıdır. Tiragisú’yu maksimum rütbesine yükselterek ve Revival Vampire Survivors güçlendirmesini satın alarak hasar çıktısını daha da artırabilirsiniz. Belirgin bir dezavantajı olmayan Pugnala, bizim tercihimizdir.

Bunların hepsi en iyi Vampire Survivors karakterleri. Yukarıdakilere ek olarak, yalnızca Vampire Survivors hilelerine girerek veya oyunu bir hile motoruyla çalıştırarak erişilebilen gizli karakterler vardır. Ancak, kadrodaki tam olarak en iyi karakterler değiller. Oyundaki her şeyin kilidini açtığınızda, oyunun bir sonraki güncellemesini beklediğiniz bir zaman gelecek. Durum buysa, iştahınızı kabartacak pek çok başka bağımsız oyun var.oyun-2