Bose Smart Soundbar 900 Salı günü Hindistan’da piyasaya sürüldü, geçen yıl dünya çapında bir Dolby Atmos soundbar tanıtıldı. Bose Smart Soundbar 900, çok odalı Wi-Fi müzik akışı desteği ve AirPlay 2 ile birlikte gelir. Bose Smart Soundbar 700’ün yedeği olarak lanse edilen yeni Bose Smart Soundbar 900, Amazon’un Alexa ve Google Assistant’ını da destekler. Bağlantı için Bluetooth aracılığıyla herhangi bir telefon veya tablet ile eşleşebilir. Hoparlör iki renk seçeneğiyle gelir ve diğerlerinin yanı sıra tüm Bose özel mağazalarından, Amazon’dan ve Flipkart’tan satın alınabilir.

Bose Smart Soundbar 900 fiyatı, bulunabilirliği

Yeni Bose Smart Soundbar 900, Rs’de fiyatlandırılır. 1,04,900. Bose’un ses çubuğu, Bose’un özel mağazalarından, Croma, Reliance ve Vijay Sales perakende zincirlerinden çevrimdışı olarak ve çevrimiçi olarak şu adresten satın alınabilir: Amazon ve Flipkart.

Soundbar, Eylül 2021’de ABD’de piyasaya sürüldü ve Hindistan pazarında Arctic White ve Black olmak üzere iki renk seçeneğiyle satışa sunulacak.

Bose Smart Soundbar 900 teknik özellikleri

Bose Smart Soundbar 900, TV ile kolay bağlantı ve iyi ses kalitesi için HDMI eARC özelliğine sahiptir. Wi-Fi bağlantısı ve Bluetooth v4.2 desteğinin yanı sıra cihaz Spotify Connect ve AirPlay 2 ile de uyumlu. Sesli komut tabanlı kontrol için Alexa ve Google Assistant seçeneği sunuyor. Alexa ile kullanıcılar arama yapabilir veya arama yapabilir. Bose Smart Soundbar 900, TV’yi kanala veya başka bir girişe tek bir sesli komutla açan Bose Voice4Video özelliği ile birlikte gelir. Kullanıcılar Bose Smart Soundbar 900’ü diğer Bose akıllı hoparlörlere de bağlayabilir. Cihaz aynı zamanda şirketin yeni piyasaya sürdüğü Bose QuietComfort 45 kulaklıklarıyla da uyumlu.

Soundbar, ses algılama için yerleşik bir mikrofon dizisine sahiptir. Bose Smart Soundbar 900, güç, müzik, TV ve Bluetooth için kaynak düğmeleri, ses seviyesi, sessiz, medya oynatma düğmeleri (atla, oynat/duraklat) ve ön ayar düğmeleri gibi kontrollerle donatılmış olarak gelir.

Yeni Bose Smart Soundbar 900 oval şekilli bir tasarıma sahiptir ve 2,3 inç boyunda, 4 inçten biraz fazla derinlikte ve 41 inç uzunluğundadır. Şirket, yeni ses çubuğunun 50 inç ve üstü televizyonlar için iyi bir eşleşme olduğunu iddia ediyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8