Daha önce duyurulduğu gibi, Elder Scrolls yayıncısı, Bethesda Launcher’ın sonu beklentisiyle Steam’e bir dizi retro oyun getirdi. Bunlara The Elder Scrolls: Arena ve The Elder Scolls II: Daggerfall’daki bir çift bedava dahildir. Evet, Elder Scolls. Mağaza sayfasında Elder Scolls yazıyor.

Steam sayfasına isim vermek zorunda kalanlara çok fazla şaka yapmayacağım, çünkü internette yaşamak için kelimeler yazıyorum ve bu karma beni çok çabuk yakalayacak. sadece git keyfini çıkar The Elder Scolls Steam’de devam ettiği sürece, çünkü yazım hatası URL’de de var ve bu bağlantı muhtemelen ne zaman düzeltilirse bozulacak.

Arena ve Daggerfall, Bethesda’nın web sitesinde uzun süredir ücretsiz PC oyunları olarak mevcuttu, ancak bu, serideki orijinal girişlerden herhangi birinin Steam’de mevcut olduğu ilk sefer. Büyük ölçüde unutulan Elder Scrolls oyunları Kırmızı gardiyan ve savaş kulesi Ayrıca şu anda Steam’de ilk kez 5,99 $ / 4,89 £ / parça başı 5,99 €’dan satışa sunuluyorlar. GOGilave olarak.

Yeni Steam eklemeleri turu ayrıca şunları içerir: Wolfenstein: Düşman Bölgesi PCGN ofisinin serideki en iyi çok oyunculu giriş ilan ettiği ücretsiz.

Daggerfall’a yeni bir şans vermek için iyi bir neden arıyorsanız, hayran yapımı yeniden yapılan Daggerfall Unity, modcular arasında popülerliğini artırıyor. Elder Scrolls 6 çıkış tarihini bekliyorsanız, önünüzdeki çok, çok uzun yılları doldurmak için bir şeye ihtiyacınız olacak.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.oyun-2