Geçen hafta “Sport True Wireless” kulaklığı tanıttıktan sonra Sennheiser, bugün Momentum True Wireless 3’ü resmi olarak tanıttı. Momentum True Wireless 2’nin halefi, yeni bir tasarım ve uyarlanabilir ANC sunar – ve daha da ucuzdur.

  • Sennheiser, Momentum True Wireless 3’ü piyasaya sürdü
  • Kulaklıklar, hibrit uyarlanabilir gürültü engelleme özelliğine sahiptir
  • Sennheiser Momentum 3 250 Euro’ya mal olacak ve Mayıs’tan itibaren satışa sunulacak

Sennheiser’ın yeni gerçek kablosuz kulaklıklarıyla ilgili neredeyse tüm önemli bilgiler şimdiden sızdırıldı. Bir hava yolu şirketi, yanlışlıkla Momentum True Wireless 3’ü çevrimiçi mağazasında teklif etti. Şimdi nihayet yeni kulaklıklar resmiyet kazandı ve üçüncü nesil Momentum TWS kulaklıkların hem özelliklerini hem de fiyatını onaylayabiliriz. Satış Mayıs’ta başlamalı, parçaları ön sipariş verebilirsiniz Sennheiser’da şimdiden 249.90 Euro’ya! Şaşırtıcı bir şekilde, Momentum True Wireless 3 şu anda Amazon’da 220 avronun biraz altında bulunabilir.

Yeni tasarım ve daha iyi ANC ile Sennheiser MTW3

Kulakiçi kulaklıkların yuvarlak, gösterişli tasarımı artık yok: Yeni Momentum True Wireless 3, kulaklığa doğru akan daha kısa, açılı bir dokunmatik panele sahip. Ayrıca, Alman markasının metalik markası, panelin yüzeyine küçük mikrofon delikleriyle birlikte kazınmış bir logo ile değiştirildi. Ayrıca, yeni kulaklıklar IPX4 sertifikalıdır ve sıçrayan suya ve tere karşı dayanıklı olmalıdır.

Şarj kutusu da biraz revize edilmiş ve USB-C bağlantı noktası ön tarafa yerleştirilmiştir. Sennheiser, kulaklıkların yedi saate kadar dayandığını belirtiyor. Kasaya takarak, ANC açıkken pil ömrünü 28 saate kadar dört katına çıkarırsınız.

Teknik açıdan, Sennheiser 7 mm ses sürücülerini tuttu ancak iki mikrofon daha ekledi. Yani her kulaklıkta toplam üç mikrofon var. Şirkete göre, mikrofonların düzeni, kulaklıklar aracılığıyla hibrit, uyarlanabilir ANC ve daha yüksek kaliteli sesli aramalara olanak tanıyor. Bağlantı söz konusu olduğunda, MTW3 daha yeni Bluetooth 5.2 standardına ve SBC, AAC ve aptX kodeklerine güveniyor.

Sennheiser Momentum 3, kasayla birlikte 28 saate kadar dayanır ve üç renkte mevcuttur! / © Sennheiser

Sennheiser Momentum 3 Wireless fiyatları ve bulunabilirliği

Daha önce de belirtildiği gibi, Sennheiser Momentum 3 Avrupa’da 250 € karşılığında satışa sunulacak – bu da bu RRP’yi Momentum 2’nin başlangıç ​​fiyatından 50 € daha düşük hale getiriyor. beyaz, siyah ve grafit renkleri mevcuttur.

Bu arada, Momentum 2 aynı pil ömrüne ve etkileyici bir ses kalitesi üreten aynı ses sürücülerine sahip. Bu nedenle, Sennheiser Momentum 2 testimizde çok etkilenmemize şaşmamalı. Momentum 2 şu anda yaklaşık 210 Euro’dan satın alınabiliyor.

Size soru: Hala Momentum 2’yi mi tercih ediyorsunuz – yoksa yakında daha düşük bir RRP ile geliştirilmiş teknoloji ile sunulacak olan Momentum True Wireless 3’ü beklemeyi mi tercih ediyorsunuz? Yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin.genel-27