PUBG Mobile’ın dördüncü yıl dönümü kutlaması Dördüncü Adım, oyuncuların yıllardır istediği şekilde bir güncellemeyi onaylayan yeni bir video ile devam ediyor: Livik haritasının geliştirilmiş bir sürümü, Mayıs ayında planlanan Sürüm 2.0 güncellemesinde geliyor.

Yeni Livik haritası – daha hızlı maçlar için bilinen orijinal 2×2 arenanın bir rekreasyonu – boyunca dağılmış dört yepyeni alanı içerecek. Yeni konumlar şunları içerir:

  • Midstein – Hızlı yakın mesafe çatışmaları için yapılmış sokaklar ve dar geçitlerle çevrili bir kentsel alan.

  • çiçekçi – Uzun ve geniş yollar sayesinde birden çok küçük bölüme ayrılan Blomster, artık diğer mekanları arasında bir futbol sahasına da ev sahipliği yapıyor.

  • Lojistik Merkezi – Eskiden Kereste Deposu olan Lojistik Merkez, çömelmeyi seven oyuncular için çok fazla siper bulunan geniş bir alandır.

  • Buzborg – Çok sınırlı binaların olduğu soğuk ve karlı bir alan, aralarında yüksek bir kilise

Livik haritası Sürüm 2.0’da elden geçiriliyor.

Sürüm 2.0 güncellemesi ayrıca Erangel ve Miramar haritalarına bir Acil Durum Alma sistemi ekleyerek oyunculara tek kullanımlık “fırtınadan kurtulun” kartı ve onları dairenin merkezine taşıyan bir Arena sürümü de ekleyecek. Sanhok haritası.

Son olarak video, Koreli pop grubu Blackpink, Great British Teddy Bear Company ve eleştirmenlerce beğenilen anime Evangelion da dahil olmak üzere gelecekteki bazı PUBG mobil işbirliklerinden bahsederek sona erdi.

4. Adım kutlaması sırasında ilk kez PUBG Mobile’a girmeyi planlıyorsanız, başlamanıza yardımcı olmak için şu anda oyunda bulunan tüm haritaların yanı sıra mevcut Sürüm 1.9 yamasında bulunanlara bir göz atın.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1