Naber Android kullanıcıları için yeni bir beta güncellemesi sunmaya başladığı bildirildi. WABetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göre, yeni beta güncellemesi uygulamanın sürümünü 2.22.10.7’ye çıkarıyor. Rapor, yeniden tasarlanan konum etiketi beta güncellemesinde bulundu.

Bilmeyenler için, konum etiketi, konumunuzla birlikte bir etiket eklemenizi sağlar. WhatsApp durumu. Çıkartma, Instagram’da görülene oldukça benzer. Mevcut konumunuzu veya paylaşmak istediğiniz duruma göre haritadan başka bir konum eklemek için çıkartmayı kullanabilirsiniz. WhatsApp durumunuza nasıl konum ekleyeceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1.

Android veya iOS akıllı telefonunuzda WhatsApp’ı açın.

2.

Durum bölümüne gitmek için ana ekrandan sağa kaydırın. iPhone kullanıcılarının pencereye ulaşmak için sağa kaydırdıktan sonra kamera simgesine dokunmaları gerekiyor.

3.

Paylaşmak istediğiniz fotoğraf veya videoyu almak için uygulama içi kamerayı kullanın. Dosyayı galerinizden paylaşma seçeneğini de seçebilirsiniz.

4.

Şimdi düzenleme penceresinde, ekranın üst kısmındaki emoji simgesine dokunun.

5.

İçerik Etiketleri altında, saatin yanındaki konum etiketine dokunun.

6.

Mevcut konumunuzu seçebilir veya arama çubuğunu kullanarak bir tane bulabilirsiniz.

7.

Seçtiğiniz konumun etiketi artık durumunuzda görünecek. Tasarımı değiştirmek için üzerine dokunabilir ve diğer çıkartmalar gibi hareket ettirebilirsiniz.

8.

İşiniz bittiğinde durumunuzu paylaşın.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9