Ubisoft Project Q, Ubisoft’un üzerinde çalıştığı uzun bir söylentili proje dizisinin en son girişidir. Ubisoft’un üzerinde çalıştığı bir kahraman nişancının Battle Royale kanadı olduğu söyleniyor. Çok cesur bir test oyuncusunun çabaları sayesinde, Ubisoft Project Gameplay’e, parçası oldukları anlaşılan bir oyun testi sayesinde ilk kez baktık.

Ubisoft Project Q Oynanışı Sızdırıldı

Ubisoft Project Q Gameplay bize çok tuhaf bir oyun gösteriyor, ancak elbette uygun bağlam ve ipuçları olmadan oyun gerçekten oyunculara yabancı görünecek. Ubisoft, Hyperscape gibi kendileri için iyi sonuç vermeyen çabalarla sürekli olarak çok oyunculu alana girmeye çalıştı, ancak çabalarını ikiye katladıkları görülüyor.

Adına göre cesur oyuncu Parzalai oyun görüntülerini yayınladılar r/GamingLeaksAndRumours/.

Oynanış mükemmel olmaktan uzak olsa da, burada kaliteyi telafi edecek bir uzunluk var. Neler olup bittiğini anlamak için neredeyse 12 dakikalık görüntüye bakabilirsiniz, ancak oyun modunun düzgün oynandığını anlayamadık.

Oyuncu, oyun testine katılımlarının kanıtını göstermek için oyun testine davet e-postasını da ekledi.

Davetiyenin oyun hakkında konuşmayı yasakladığını görebilirsiniz, ancak bu davetin meşru olup olmadığı hala milyon dolarlık bir soru.

Şimdilik sadece Tom Henderson’ın bilgilerinden Ubisoft’un Hyperscapes’in yıkılan küllerinden tahtı almak için bir kahraman nişancı ve bir Battle Royale oyunu üzerinde çalıştığını biliyoruz, ancak çabaları başarılı olacak mı? Overwatch 2’nin de yaklaşmasıyla birlikte çok zor bir dönem olacak.

Valorant’ın bu yıl içinde telefonlara ve konsollara da geleceği söylendiğinden, bu aynı zamanda bir kahraman nişancı oyunu için zor bir zaman.oyun-5