Nintendo şimdi onayladı müfreze 3 şimdi 9 Eylül’de yayınlanacak. İlk duyurulduğunda Yaz penceresinden biraz sonra. Bu haberden sonra Xenoblade 3’ün piyasaya sürülmesi 29 Temmuz’un başlarında. Nintendo ayrıca Turf War ve birçok yeni ayrıntı da dahil olmak üzere gösterilecek yepyeni bir oynanışa sahip. Bunun son Nintendo Entertainment Podcast’inde nasıl tahmin edildiği komik.

Sonunda Çim Savaşı’nın oyun içi görüntülerini görüyoruz ve dikkat edilmesi gereken çok şey var. Daha önceki fragmanlarda kısaca gösterilen oyuncuların sahaya nasıl çıkacaklarını görüyoruz. Ayrıca, maç başlamadan önce oyuncuların isimlerini gösterdiği için oyuncular artık bu sefer benzersiz başlıklarla kendi pankartlarını özelleştirebilecekler. Ayrıca yeni spesiyalleri de görüyoruz. Artık oyuncuların bağlanabileceği ve konumlara çekebileceği Zip Caster’ı görüyoruz. Örümcek Adam. Ayrıca Crab tankını ve klasik spesiyallerin geri dönüşünü ancak yeni biçimlerde görüyoruz. Mürekkep vuruşları için, vuruşu işaretlemek için artık üç el bombası var. Ayrıca, düşmanları kovalayacak taşınabilir küre hoparlörlerde bulunan Killer Wail’in yeni bir biçimine sahibiz. Ayrıca Inkzooka’nın Trizooka adı verilen yeni bir formunu elde ediyoruz. Temelde Inkzooka ama şimdi anında öldürmek için aynı anda üç döner atış yapıyor. Ayrıca, bir kişinin herhangi bir mürekkep püskürtmesini bir süreliğine vakumladığı ve bittiğinde çekimi geri verdiği yeni bir özel program da görüyoruz. Fragman, yeni zafer animasyonlarında oyuncuların daha fazla stilini gösteren yeni bir bitiş ekranı ile sona eriyor.

Ayrıca Tri Stringer adı verilen yay silahıyla ilgili daha fazla ayrıntıya sahibiz. Bu silah, yatay veya dikey olarak yaya olarak veya zıplarken ateşlenebilir.

Tabii ki, yeni topraklarda olduğumuzdan, taze kalmak için yeni kıyafetlere ve yeni bir tarza ihtiyacımız var. Krak-On markasından yeni tişörtler ve şortlar görüyoruz. Daha sonra açıklanacak daha fazla kıyafet ve stil olacak.

Ve bitirmek için müfreze Nintendo Switch Online için Genişletme Paketine yeni bir ekleme. Aktif aboneler artık Octo Expansion’ı aşağıdakiler için oynayabilecekler: Splaton 2. Yani genişleme DLC’sini daha önce satın almadıysanız, şimdi Nintendo Switch Online genişletme paketine dahil edilmiştir.

Bize açıklanan bu kadar çok bilgiyle, hayranların Eylül ayına kadar olan bu küçük gecikmeye aldırış etmeyeceğini düşünüyorum. Genel olarak, bu haber ve çıkış tarihi için harika bir haber müfreze hayranlar. Uyarıp saldırmaya geri dönmemiz uzun sürmeyecek. Ve unutmayın, Taze Kalın!

müfreze 3 Nintendo Switch için 9 Eylül’de çıkacak.oyun-4