İnternet gizemlerle dolu. Kim gerçekten yazdı”Ölümsüzüm”ve bir hiciv olması mı gerekiyordu? Anonymous olarak bilinen hacker grubunun arkasında kim var? Ve Elon Musk neden oturumu kapatamıyor?

Ancak yaklaşık iki buçuk ay önce yazar ve tersine mühendis Steve Moser Twitter arka ucunda çok aptalca görüntüler bulduğunda yeni bir soru ortaya çıktı:

Ortaya çıkarılan 16 görüntü arasında, daha terbiyeli olanlardan bazılarının yüzeye çıktığını gördük. parlak yeşil kuş konuşma balonları ile. Ama bu çizimler o kadar tuhaftı ki beynime kazındı. Ağzı olan patatesle gözleriyle konuşan bir patates mi? Basın toplantısı yapan kırık bir yumurta kabuğu mu? Sahanda yumurta basan bir hesap makinesi mi? Neden bu kadar çok yumurta?

Ama belki de en sıradan şekilde garip olan örnek, sadece disket bir lastik tavuktu. Sonunda vahşi doğada kuş tanıdıklarımızı gördük ve kendimizi şöyle hissettik:

Bugünden itibaren Twitter kullanıcıları raporlamaya başladı veren bir şey ararsanız sonuç yokeğlenceli küçük lastik tavuk arkadaşımızı görüyorsun.

İşte nasıl göründüğüne bir örnek:

Resim Kredisi: heyecan

Bu çılgın çizimlerin giderek daha fazlası kuş sitesinde ortaya çıkmaya başlayacak ve kişisel olarak sabırsızlanıyoruz. Birincisi, basın toplantısında yumurtayı paylaşan dostumuz, büyük anve onun adına mutluyuz (merak etmeyin garip patates ikizleri, sıranız gelecek).genel-24