Türünün ilk örneği Need for Speed ​​2022 Leak, seriye yeni eklenen isimsiz oyuna çok erken ve kaba bir bakış gösterdi, ancak henüz bir isim veya daha fazla ayrıntı olmadan, normalde hayal gücümüzü kullanmamız gerekecek, ancak oyun için bazı sızdırılmış medya bu özgürlüğü elimizden aldı ve şimdi daha fazlasını görmek istiyoruz!

Hız İhtiyacı 2022 Sızıntısı Bol

Üzerinde Hız İhtiyacı Uyuşmazlığıbir sızıntı oyun için çok fazla içerik bıraktı:

Ekli içeriğin tamamını aşağıda mesajlarına ekli olarak bulabilirsiniz:

Oyun, Chicago’nun kurgusal bir versiyonunda geçecek ve şehrin, oyunun veya diğer işaretlerin adını bilmesek de, oyunu geçici olarak Need for Speed ​​2022 olarak adlandıracağız.

Sızdırılan video 7 saniye uzunluğunda ve hızlı hareketlerden kolayca rahatsız olan kişiler için değil.

Görünüşe göre oyun çok kaba bir durumda ve bu, oyunun kaba ve cilasız bir durumda göstermesi için oyunun geliştirici modu.

Tom Henderson, oyunun bu yıl içinde piyasaya sürüleceğini tahmin etti, eğer durum buysa, bu yıl içinde bir EA Play 2022 beklemeliyiz, belki de bu oyunu duyurmak için doğru yer burası olabilir ve Skate 4 sürümü tarih.

Need for Speed, serinin 2020’de piyasaya sürülen son oyunu Need for Speed: Hot Pursuit ile uzun süredir yokluk yaşıyor. Belki de bu 2022 girişi, dizinin haritaya geri dönmesi için ihtiyaç duyduğu temiz havadır.

Forza oyunlarının artan popülaritesi ile şimdi Need for Speed’in hayranlara dönmesi için en iyi zaman.oyun-5