Spotify dinlemenizin bir festival programı olarak nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Festify sayesinde sadece birkaç saniye içinde öğrenebilirsiniz.

Spotify dinleme deneyiminizi kişiselleştirmek için tonlarca araç/ayar içerir ve Festify gibi üçüncü taraf siteler, işleri bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir. Olgunlaşması ve gelişmesi için yıllar olduğu için, bugün Spotify deneyimi oldukça inanılmaz. Kişiselleştirilmiş çalma listeleri, sağlam podcast araçları, benzersiz müzik paylaşım özellikleri vb. ile doludur. Apple Music ve Amazon Music gibi rakip servislerin kendi güçlü takımları olsa da, Spotify hala müzik akışı ortamına açık bir şekilde hakimdir.

Temel uygulama deneyimine ek olarak Spotify, üçüncü taraf hizmetlerle nasıl çalıştığı konusunda da başarılı. Spotify’ı Sonos, Alexa veya Google Asistan hoparlörlerinde dinlemek ister misiniz? Problem değil! Dinleme etkinliğinizi Discord’da arkadaşlarınızla paylaşmak ister misiniz? Spotify orada da seni korudu. Ayrıca Stats for Spotify ve Obscurify gibi web siteleri sayesinde, Spotify hesabınızı kolayca bağlayabilir ve profilinize ilişkin sağlam öngörüler elde edebilirsiniz.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Spotify, Podcast’leri Yeniden Başlatmaya Devam Ediyor? İşte Can Sıkıcı Hata Nasıl Düzeltilir

Bu listeye ‘adlı bir web sitesi ekleniyor.şenlik.’ 2017’de Rick Rieta ve Tony Bui tarafından yaratılan Festify’ın arkasındaki saha ilginç. Festify’ın Hakkında sayfası başına, “En çok dinlediğiniz Spotify sanatçılarını alır ve arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için görsel bir diziliş oluşturur.” Festify’ı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, ancak özellikle Coachella ve Lollapalooza gibi büyük festivallerde Festify, gerçek festivaller devam ederken kendi dijital festivalinizi yaratmanın eğlenceli bir yoludur.

Festify Nasıl Kullanılır


Spotify'ı kutla

Festify’ı kullanmaya başlamak yeterince kolaydır. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Google’a (veya herhangi bir arama motoruna) gidin ve ‘Festify’ı arayın. Doğru web sitesi ‘salty-plaj’ ile başlayan URL olacak şekilde ilk sonuç olarak görünmelidir. Rastgele bir spam URL’si gibi görünebilir, ancak ziyaret etmek isteyeceğiniz web sitesi budur. Festify sitesinde, ‘Spotify ile Giriş Yap’a tıklayın, Spotify giriş bilgilerinizi girin ve hesabınızı bağlamak için yeşil ‘Kabul Et’ düğmesine dokunun.


Bir sonraki sayfada, Festify sizden bir zaman çerçevesi seçmenizi ister. Bu, Festify’ın Spotify dinlemesinin baktığı verilerdir. Geçen ayı, son altı ayı veya tüm zamanları seçebilirsiniz. Tarih aralıklarından herhangi birine tıkladıktan sonra Festify, adınızın ve en çok dinlediğiniz tüm sanatçıların yer aldığı bir festival sanatçısını gösterir. Bir numaralı çalınan sanatçınız en üstte, diğer seçtikleriniz ise en çok dinlenenden en az dinlenilene göre aşağıda görünür. Görüntüden çıkmak ve farklı bir tarih için birine bakmak için yukarıya doğru ‘X’ simgesini tıklayabilir veya görüntüyü kaydedip sosyal medyada paylaşmak için ‘İndir’ düğmesini tıklayabilirsiniz.

Ve bu kadar! Festify web sitesinden çıkarsanız, daha sonraki bir tarihte geri gelebilir ve güncellenmiş bir diziliş görmek için siteyi tekrar kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, sitenin sağ üst köşesindeki ‘Oturumu Kapat’ düğmesini tıklayarak oturumu kapatabilir ve oturumunuzu kaldırabilirsiniz. Spotify hesap.


Sonraki: Spotify Belirsizlik Derecelendirmesi: Müzik Zevkinizin Ne Kadar Belirsiz Olduğunu Nasıl Görebilirsiniz?

Kaynak: şenlik

Poppy Playtime Bölüm 3 Bir FNAF Geçişi Olmalı Freddy Fazbear ve Huggy Wuggy

Poppy Playtime Bölüm 3 Bir FNAF Geçişi Olmalı


Yazar hakkındasinema-1