Kaynak: Xbox Oyun Stüdyoları

Yeni bir yol haritası, 2022’nin geri kalanında Halo Infinite’e neler olacağına dair fikir veriyor.

Geliştirici 343 Endüstriler paylaşılan Cuma günü Halo Infinite için uzun zamandır beklenen kampanya işbirliği de dahil olmak üzere çeşitli modlar ve güncellemeler için mevcut hedefleri detaylandıran bir yol haritası.

Ağ (veya çevrimiçi) kampanya işbirliğinin, görevleri tekrar oynatma özelliğini getiren bir güncellemenin yanı sıra Ağustos 2022’nin sonlarında lansmanı planlanıyor. Forge modunun Eylül 2022’de beta testine girmesi planlanıyor, çünkü 343 Industries, modu “er ya da geç elinize almak” arzusunu ifade ediyor.

Mevcut yol haritasını aşağıda görebilirsiniz (büyütmek için resme dokunun veya tıklayın):

Halo Infinite 2022 Yol HaritasıHalo Infinite 2022 Yol HaritasıKaynak: Xbox Oyun Stüdyoları

Bu yol haritasının bir parçası olarak Halo Infinite Season 2’nin süresi de uzatıldı. 3. Sezonun şimdi 8 Kasım 2022’de başlaması planlanıyor. 343 Industries’in yaratıcı başkanı Joseph Staten’e göre, sezonun uzunluğunu uzatmanın “birincil nedeni”, devam ederken daha fazla yaşam kalitesi güncellemelerine izin vermek. geliştirme ekibinin sağlığı.

Staten ayrıca, Sezon 2’nin devam eden bir hikayede bir oyuncunun Spartan’ını içeren “çok oyunculu anlatı olayları” sunduğunu da paylaştı, ancak şu anda bu olayların tam olarak nasıl ortaya çıkacağı belli değil. Halo Infinite Season 3, bölünmüş ekran işbirliğinin yanı sıra yeni bir Battle Pass, daha fazla harita ve daha fazla mod içerecek şekilde ayarlandı.

tüm dünyaların en iyisi

Xbox Game Pass UltimateXbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate 3 Aylık Abonelik

Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold bir arada

Xbox Game Pass Ultimate, oyunculara PC Game Pass, Xbox Live Gold ve PC Game Pass erişimi de dahil olmak üzere diğer oyun kitaplığına ek olarak tüm yeni Xbox birinci taraf oyunlarına erişim sağlar.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20