Fortnite Bölüm 3, Sezon 2 özel bir oyun içi etkinlik olmadan başladı ve bu günlerde bu nadirdir, ancak görünüşe göre 2. ve 3. Sezon arasındaki köprü için işler yoluna girecek. bu sezonun hikaye yayını için son ritmi keşfetmiş olabilirler ve başka bir patlayıcı oyun içi etkinliği içerebilir.

Kesin olarak bildiklerimizle başlayalım. Fortnite adasının önümüzdeki haftalarda oyunda görülecek olan sızdırılmış haritalarına göre The Seven, her hafta Imagined Order (IO) karşısında başarılı bir şekilde geri adım atmaya devam edecek. İki IO hava gemisini indirdikten sonra, The Seven, IO’yu köşeye sıkıştırmaya devam etmeye hazır. Bu mecazi köşe, sezonun sonunda Command Cavern, The Fortress ve Loot Lake’i içeren bölge olacak.

Ancak, kafesteki bir hayvan gibi, IO, ada ve değerli Sıfır Noktası üzerindeki herhangi bir gücü korumak için son bir çaba olarak meşhur kırmızı düğmeye basmaya yönlendirilebilir. Henüz piyasaya sürülmemiş Direnç görevlerinde bir “Kıyamet Aygıtı”ndan bahsedildiği tespit edildi ve IO’nun azalan etkisinin bilgisiyle birleştiğinde, Sezon 2’de her şeyin nasıl sona erdiğinin bir resmini çizmeye başlayabilirsiniz. Aslında, Hypex’in yaptığı tam olarak buydu.

Bazen Hypex ve diğer Fortnite çalışanları, “teoriler” gibi giyinmiş meşru sızıntıları tweetlese de, bu bağlamın bu sefer o kadar önemli olmadığını düşünüyorum. Onun spekülasyonları yerinde görünüyor. Jonesy, Loot Lake çevresinde bir tür muhtemel felaket cihazını gözetlemekle görevlendiriyorsa… ve Loot Lake, IO’nun son duruşunu yapacağı yerse, yazı zaten duvarda.

Tek soru, bu doruk noktasının oynanabilir olup olmayacağı ve bunun olacağına çok fazla V-Buck’a bahse girerim. Sadece bir karavanda izlemek için çok patlayıcı geliyor. Epic, oyuncuları aksiyona sokmak ve hikayede kendilerinin oynamasına izin vermek konusunda harika. Doomsday Device Finale Etkinliği kesinlikle gelecekteki bir canlı çok oyunculu etkinliğin sesine sahip.

Biz spekülasyon yaparken, Yedi’nin Loop’u yok etme hedeflerine neden ulaşamayacağını düşündüğümü size hatırlatabilir miyim? Bunu yapmak, savaş royası turları için evren içi gerekçeyi ortadan kaldıracaktır, bu yüzden uzun zamandır bunun, Yedi’nin Döngüsüz bir omniverse için vizyonlarına asla ulaşamayacağı anlamına gelmesi gerektiğini teori ettim. Bu bana şunu gösteriyor ki Yedi şu anda Daily Bugle, Condo Canyon ve Coney Crossroads gibi yerlerde haftalık her savaşı kazanırken, savaşı IO kazanacak.

2. Sezon savaş bileti 3 Haziran’a kadar devam edecek, yani rutin kesinti süresinin uzunluğuna bağlı olarak o gün bir final etkinliği ya da o hafta sonu bir prömiyer etkinliği beklemeliyiz. Sezon 2, beklediğinizden daha hızlı bir şekilde, sadece 11 hafta içinde sona eriyor, bu yüzden son savaşa hazırlanın ve kıyamet gününe hazırlanın.oyun-1