En iyi VR kulaklıkları, atalarımızın şaşkınlıktan aklını yitirmesine neden olacak boyutlara ulaşıyor ve doğru Oculus Quest 2 aksesuarlarıyla, kendinize gerçek bir fütürist hava vermek için VR deneyiminizi daha da geliştirebilirsiniz. Doğru yapıldığında, sanal gerçekliğiniz fantastik bir gerçeklik gibi hissetmeye başlayacaktır.

Ama hangisi Oculus Quest 2 aksesuarları paranıza değer mi? Sanal gerçeklik bekleyip, yalnızca etkisiz normallik sağladıklarını bulmak için onu kurmayacağınızdan nasıl emin olabilirsiniz? Bu tekerlemeleri yapmayı bırakmalı mıyız? Merak etme, yapmayacağız. Bu kişisel ahlak meselesidir.

Her neyse, tüm ciddiyetle, Logitech ve Anker ürünleri de dahil olmak üzere en iyi Oculus Quest 2 aksesuarlarının bir koleksiyonunu bir araya getirdik. Bu küçük ekstralar, en iyi VR oyunlarını daha da sürükleyici hale getirmeye yardımcı olmak, size daha fazla konfor sağlamak ve en sevdiğiniz VR başlığını güvende tutmak için tasarlanmıştır.

İşte en iyi Oculus Quest 2 aksesuarları:

  • Oculus Quest 2 Fit Paketi
  • Oculus Quest 2 Elite Askı, Pil ve Taşıma Çantası
  • Oculus Quest 2 Taşıma Çantası
  • Oculus Quest 2 için PRO VR Oyun Kulaklığı
  • Logitech G333 Oyun Kulaklığı
  • Oculus Quest 2 Denetleyici Tutma Kapağı
  • Anker Şarj Ünitesi
  • Oculus Quest 2 VR Silahı
  • Deadeye VR DriVR
Şimdi satın al

Oculus Quest 2 Fit Paketi

bu en iyi Oculus Quest 2 uyum paketi Quest 2 Fit Paketidir.

VR gözlüğünüzün kafanız için biraz fazla büyük olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir kulaklık tam oturmadığında inanılmaz derecede dikkat dağıtıcı olabilir ve oyun deneyiminizi mahvedebilir. Bu nedenle birçok oyuncu, kafanıza en uygun olanı almanıza yardımcı olan Oculus Quest 2 Fit Pack’e yatırım yapmayı tercih ediyor.

Bu paket, daha geniş ve daha dar yüz yapılarını barındırmak için yapılmış birden fazla yüz arabirimi içerir. Işık engelleyiciler içerirler, böylece dış ışık kaynaklarından rahatsız olmazsınız ve onları temizlemeyi gerçekten kolaylaştıran dayanıklı bir silikondan yapılmıştır. Etkileşiminizi geliştirmenin ötesinde, tam oturan bir kulaklık takmanız sizin için çok daha rahat olacak.

Şimdi satın al

Oculus Quest 2 Elite Askı, Pil ve Taşıma Çantası

bu en iyi Oculus Quest 2 kayışı Quest 2 Elite Kayışıdır.

Doğru kayış ile kulaklığınızı daha sağlam ve ergonomik hale getirebilirsiniz. Şarj edilebilir pil ve taşıma çantası da içeren bir tane aldığınızda, tanrım, altınsınız. Oculus Quest 2 pastasının üstüne oturacak lezzetli bir kiraz seçkisi.

Bu kayış, başınız için esnek bir destek oluşturarak oyun oynarken size ekstra bir destek seviyesi sağlar, böylece sırtınıza veya boynunuza gelebilecek olası gerilimi azaltır. Bu arada, şarj edilebilir pil, uzun oyun seanslarının keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir ve taşıma çantası, deneyimi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanızı kolaylaştırır. Herhangi bir VR oyuncu kitinin önemli bir parçası olmalıdır.

Şimdi satın al

Oculus Quest 2 Taşıma Çantası

bu en iyi Oculus Quest 2 kasası Quest 2 Taşıma Çantasıdır.

Bu listedeki önceki giriş bir taşıma çantasıyla birlikte gelse de, bu, kendi başına bir taşıma çantası almak isteyen herkes için harika bir seçenektir. Biraz daha ucuzdur, ancak yine de hareket halindeyken Oculus Quest 2’nizi güvende tutmanın güvenilir bir yolunu sunar.

Çıngırakları ve darbeleri emen konturlu köpük iç kalıp tutucuları kullanır ve VR kulaklığınızın taşıma sırasında aşınma ve yıpranmaya karşı korunmasına yardımcı olur. Bu arada, elinizde rahat hissedecek ve yanınızda taşımanız kolay olacak yumuşak bir el kayışına sahiptir.

Şimdi satın al

Oculus Quest 2 için LOGITECH PRO VR Kulaklık

En iyisi Oculus Quest 2 kulaklık Logitech PRO VR Kulaklıktır.

Bu, Oculus Quest 2’nizin üzerine takabileceğiniz bir kulaklıktır. Bir kulaklık üzerine bir kulaklık. Bu sana aptalca geliyorsa, çoraplarının üstüne ayakkabı giymeyi bıraksan iyi olur, seni pislik. PRO VR, piyasadaki en iyi oyun kulaklıklarından bazılarını üretmesiyle tanınan bir şirket olan Logitech’ten geliyor, bu nedenle sanal gerçeklik deneyiminin ses yönünü geliştirmek isteyen herkes için mükemmel bir seçim.

Bu kulaklık, Oculus Quest 2 ile kullanım için özel olarak tasarlanmıştır ve kulak üstü tasarımı, yüksek kaliteli bir ses ortamı sunan 50 mm’lik bir sürücü sağlayarak sizi VR oyunlarının büyüleyici dünyalarına daha da kaptırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, takım arkadaşlarınızla iletişimi çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olacak bir mikrofon içerir ve bu, onu çok oyunculu oyunların hayranları için özellikle çekici bir seçenek haline getirir.

Şimdi satın al

Logitech G333 Oyun Kulaklığı

bu en iyi Oculus Quest 2 kulaklık Logitech G333 Oyun Kulaklığıdır.

Logitech’ten başka bir ses geliştirme seçeneği burada, ancak bu, VR PRO kulaklığından biraz daha uygun fiyatlı. G333 Oyun Kulaklığı bir dizi renk şemasına sahiptir ve daha küçük bir paket olmasına rağmen, iki dinamik 0,24 inç sürücüyle cazip ses manzaralarını sunmaya devam edebilir.

Başınızın üzerinde duran büyük bir kulaklık setinin ağırlığından hoşlanmıyorsanız, bu küçük kulaklıklar yalnızca 19 gram ağırlığındadır. Hafiftirler ve kullanışlıdırlar, özellikle de çeşitli cihazlarla uyumlu olduklarından, bu nedenle Oculus Quest 2’nizle işiniz bittiğinde, belki onları biraz konsol oyunu veya akış için kullanırsınız. ya da başka bir şekilde zamanınızı geçirmeyi seçersiniz.

Şimdi satın al

Oculus Quest 2 Denetleyici Tutma Kapağı

bu en iyi Oculus Quest 2 denetleyici tutuşu KIWI Denetleyici Kavrama Kapağıdır.

Bu makalede Oculus Quest 2 başlığına çokça odaklandık, ancak işte denetleyici için bir aksesuar. Kumanda tutma yeri kapağı, oyun oynarken dokunmatik kumandaları ekstra güvenli tutar ve çizilme ve kirlenmeyi önlemenize yardımcı olur. Koruyucu kabuğun dokusu ayrıca kontrol cihazını tutmanızı kolaylaştırır ve yanlışlıkla düşme riskini azaltır.

Onu kurmak da gerçekten çok kolay. Sadece birkaç emniyet rondelası kullanırsınız ve ardından kontrolörleriniz korunur. Bir denetleyicinin yalnızca düzenli kullanımda dayanabileceği aşınma miktarı göz önüne alındığında, ek uzun ömür için bu kapakları eklemek kesinlikle akıllıca olacaktır.

Şimdi satın al

Oculus Quest 2 için Anker Şarj Ünitesi

bu en iyi Oculus Quest 2 yuvası Anker Şarj Ünitesidir.

Oculus Quest 2’nizin pil ömrünün aniden sona erdiğini fark ettiğinde bazen eğlencenizin aniden sona erdiğini mi düşünüyorsunuz? Anker Şarj Ünitesi ile, oynamadığınız zamanlarda onu orada bırakabilirsiniz ve bir dahaki sefere kullanmaya başladığınızda her zaman meyve suyuyla dolu olacaktır.

Bunu daha da çekici bir satın alma yapan şey, birkaç şarj edilebilir pille birlikte gelmesidir. Sadece onları yerleştirin, dock’a yerleştirin ve Oculus Quest 2 pil ömrü stresini hayatınızda önemli ölçüde azaltın.

Şimdi satın al

Oculus Quest 2 VR Silahı

bu en iyi Oculus Quest 2 VR Silahı VR Silah Stokudur.

İyi bir VR shoot ’em up’tan hoşlanıyorsanız, standart Oculus Quest 2 denetleyicisi yerine gerçek bir VR silahı kullanabiliyorsanız bundan çok daha fazla keyif alacaksınız. Bu oyunlar tamamen daldırma ile ilgilidir ve elinizde silah şeklinde bir şey tutuyorsanız, bu daldırma hissini çok daha derinden hissedeceksiniz.

Bunların kullanımı da gerçekten çok basit, sadece mevcut kontrol cihazınızı içine yerleştirmeniz gerekiyor ve ardından gitmeye hazırsınız.

Şimdi satın al

DeadEye VR DriVR

bu en iyi Oculus Quest 2 golf aksesuarı Deadeye VR DriVR’dir.

Atıcıların hayranı değil misiniz? İyi bir golf oyununun barış, sükunet ve stratejisini mi tercih ediyorsunuz? Bu durumda bu golf aksesuarı tam size göre olabilir. Bununla Oculus Quest 2’nizi bir golf kulübüne dönüştürebilirsiniz.

Gerçekçi bir ağırlık vermek için gerçek bir demir çekirdekle yapılmış, bu, gerçekten orada golf sahasında olduğunuzu hissettirecek… aslında oraya gitmek zorunda kalmadan. Bir sahanın yakınında yaşamayan golfçüler için çok kullanışlı.

Bunun Oculus Quest 2’niz için bazı kullanışlı yeni aksesuarlar bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. , Oculus Quest 3 çıkış tarihi rehberimizde gelecek sürümler hakkında birçok ayrıntıya sahibiz ve Meta Quest Pro söylentileri makalemiz size Oculus’un ötesinde VR’nin geleceği hakkında bilgi verecektir.oyun-2