From Software oyunlarının en ayırt edici ve bölücü yönlerinden biri, çok oyunculu yaklaşımlarıdır. From’ın son oyunlarının tümü, oyuncuların diğer insanların oyunlarını istila etmesine veya başkalarını patronlara veya diğer zorluklara yardım etmeleri için davet etmesine izin verir, ancak süreç her zaman biraz telaşlı ve sınırlıdır (ve Elden Ring durumunda, sadece düz çalışmaz çok iyi). Ya tüm olağan sınırlar olmadan basit bir kooperatif Elden Ring deneyimi istiyorsanız? Birisi bunun için bir mod üzerinde çalışıyor.

Modcu/YouTuber LukeYui Elden Ring için, öldükten sonra bile yeniden çağırmaya gerek kalmadan başkalarıyla birlikte oynamanıza izin veren iddialı bir “Seamless Co-op” modu geliştiriyor. İlerleme de senkronizedir, yani bir arkadaşınızla baştan sona Elden Ring’i hemen hemen oynarsınız. Aşağıda, LukeYui’nin modu sergileyen en son videosuna göz atabilirsiniz.

Elden Ring Game Boy Demake Yeni Videoda Şaşırtıcı Bir Şekilde Sadık Görünüyor

Modun bu son sürümü, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik içerir…

  • Düşman ölçeklendirmesi düzeltildi (daha önce hiç çalışmıyordu). Artık sırasıyla 1, 2 ve 3 ortak için Elden Ring’in (%25/%50/%75) düşmanlara karşı güçlendirmesini taklit ediyor.
  • Oylama, oyunda senkronize hızlı seyahat etmeyi sağlar. Seanstaki tüm oyuncular, belirli bir hedefe sapmayı kabul etmelidir. Oy geçtiğinde, tüm oyuncular aynı anda çarpıtılır.
  • Harita ara noktaları artık oturumdaki diğer oyuncularla senkronize edilerek keşfetmek istediğiniz veya ilgi alanlarınız ile iletişim kurmanızı kolaylaştırıyor.
  • Evergaoller, portallar vb. Artık hepsi düzgün çalışıyor ve oturumdaki diğer oyuncuları etkiliyor ve çok oyunculu modda genellikle kısıtlı alanlarla mücadele etmenize olanak tanıyor.
  • Bir patron dövüşünde ölürken, patron ölene veya diğer tüm oyuncular ölene kadar yeniden dirilemez ve bir seyirci moduna giremezsiniz. Bu, çok oyunculu bir oturumda birlikte kalmanıza izin verirken patronların meydan okumalarını sürdürmelerini sağlar.
  • Rot Essence adlı istiflenebilir bir debuff tamircisi eklendi. Ölümle elde edilir ve bir şenlik ateşinde dinlenirken çıkarılabilir. Şu anda hem başkalarıyla hem de kendileriyle istiflenebilen 3 farklı efekt var.

Elden Ring Seamless Co-op modu henüz kamuya açıklanmadı, ancak şu adresten LukeYui’nin çalışmalarına devam edebilirsiniz. Nexus Modları.genel-17