COD Mobile Sezon 4 çıkış tarihi henüz duyurulduğundan, Nisan sonunda yeni içerik gören tek oyun Vanguard ve Warzone değil! 27 Nisan’da çıkacak olan 4. Sezon: Wild Dogs, Call of Duty mobil için yeni haritalar, yeni bir etkinlik, battle royale haritasındaki değişiklikler ve daha fazlasını içeren çok sayıda yeni içerik içeriyor.

İşte COD Mobile Sezon 4’e gelen tüm yeni şeylerin bir özeti:

Wild Dogs Battle Pass ile Çöl Savaşına Hazırlanın

Battle Pass Ücretsiz Katmanları

Seviye 14’te Temas Bombası alın. Seviye 21’de, Gunsmith aracılığıyla hızlı kullanımlı, mobil bir konfigürasyona dönüştürülebilen güçlü bir sürgü mekanizmalı keskin nişancı tüfeği olan yeni Koshka işlevsel silahının kilidini açın; son derece kararlı ve zarar verici bir kit; ve aradaki her şey. Diğer ücretsiz öğeler arasında mevsimlik temalı Green Rust ve Sand Tracks kamuflaj serileriyle çeşitli kamuflajlar yer alır.

Premium Geçiş Katmanları

Farah — Desert Sentinel; Hayalet – Görünüş; Roze — Kumul; ve buraya dönen Roach. AS VAL – Heat Shield, Swordfish – Arid Shroud, QXR – Sandpike ve Koshka – Skiff Shot gibi son derece stilize edilmiş yeni Silah Planlarını donatın.

  • İki Yeni Harita
    • Satellite – İlk olarak Call of Duty: Black Ops Cold War’da görünen Satellite, KH-9 olarak bilinen Amerikan yapımı bir uydunun topraklandığı orta Afrika çöllerinin derinliklerinde kuruludur. Bu büyük haritanın, haritanın etrafındaki mağaralarla birlikte, hendek benzeri konumlandırmaya sahip alçak ve yüksek zemin gözetleme noktalarına sahip geniş bir tarafı vardır.
    • Khandor Hideout – Bu çok yönlü, orta boy harita ilk olarak Call of Duty: Modern Warfare’de (2019) ortaya çıktı ve bir pazar, sinyal kulesi, gözetleme yeri ve garaj dahil olmak üzere çok çeşitli koruma konumlarına sahiptir.
  • Yeni Temalı Etkinlik: Kum Fırtınasının Gözü – Çölün merkezinde haritada petrol çıkarılmasını etkileyen anormal bir kum fırtınası ortaya çıktı. Düşman güçleri bu fırtınayı kendi çıkarları için kullanıyor ve petrol çıkarma için kilit noktaları alıyor. Siz ve haritadaki diğer oyuncular bu kilit alanlarda savaşıyorsunuz ve bu yerlerden petrol çıkarmak ve onları düşman kuvvetlerinden geri almak için birlikte çalışacaksınız. Etkinliği ilerletmek ve oyun içi ödülleri toplamak için görevi tamamlayın, düğümler oluşturun ve yakıt pintleri akıtın.
  • Yeni MP Modu: Kara Savaşı – Call of Duty: Mobil oyuncular, yeni çok oyunculu modu Ground War ile artık büyük ölçekli piyade ve araç savaşlarında rekabet edebilecek. Ground War, Call of Duty: Modern Warfare’de (2019) tanıtılan hayranların favorisi bir moddu ve yeni Satellite haritasında ve Aniya Incursion’da mevcut olacak.
  • Yeni MP Turnuva Modu – Skor tablosunu yapacak mısın? Yeni çok oyunculu Turnuva modunda zirveye ulaşmak için savaşın! Ana lobiden “Turnuva”ya dokunun ve Epic DL Q33 – Red Sprite ve Shadow Blade – Red Sprite’ı kazanmak için rekabet edin! En iyi oyuncular hareketli bir skor tablosunda listelenecektir.

Activision ayrıca bu yeni sezon için bir teaser yayınladı. Aşağıdan kontrol edin:

Yeni sezon önümüzdeki hafta başladığında, en son Call of Duty Vanguard ve Warzone haberleri için MP1st’te bizi izlemeye devam edin!

Kaynak: Görev çağrısıoyun-6