Bose kulaklıklar her zaman yüksek fiyatlara gelir, bu yüzden eğer ilgileniyorsanız, onları indirimde bulmak her zaman en iyisidir. Şu anda Bose 700 gürültü önleyici Bluetooth kulaklıkları alabilirsiniz Amazon’da 329 dolara satılıyor ve diğer birkaç perakendeci. Bu fiyatı daha önce görmüş olsak da, yeni yılda sadece bir kez gördük. Bose kulaklıklar, yalnızca büyük satış etkinlikleri ve bunun gibi şeyler sırasında fiyatları gerçekten düşürme eğilimindedir. Normalde 379 dolar civarında satıyorlar.

Daha da fazla tasarruf etmek istiyorsanız, Bose eBay mağazasından yenilenmiş olarak satın almaktan çekinmezseniz 279 $ gibi düşük bir fiyata bir çift Bose 700 alabilirsiniz. Bu kulaklıklar hala yenileriyle aynı garanti kapsamındadır, bu nedenle güvenle satın alabilirsiniz.


Bose 700 Yenilenmiş

Bose 700 ANC kulaklık yenilendi | 50$ indirim

Bu kulaklıklar, çevredeki en iyi gürültü önleyicilerden bazılarına sahiptir. Pil 20 saate kadar dayanır. Ayrıca, sesinizi tamamen yeni yollarla geliştirmek için tasarlanmış bir artırılmış gerçeklik programı olan Bose AR’yi de kullanıyorlar. Fiyat aldığı kadar iyi.

Amazon’da 329 dolar

Bose 700, gürültü engelleme yönünü vurgulayarak kendilerini ayırt eder ve bu konuda diğer Bose kulaklıklardan bile daha iyidir. Dışarıda duymanız gerekenleri ve içeride müziği dengelemenize yardımcı olan aktif gürültü önleme için 11 farklı ayar seviyesine sahiptirler. Sadece rahatlamak ve en sevdiğiniz şarkılarla uğraşmak mı istiyorsunuz? Tüm ortam gürültüsünü ve dikkat dağıtıcı şeyleri kapatın. Dışarıdayken veya ofis ortamında dinlemeye mi çalışıyorsunuz? Bunu da yapabilir ve etrafınızda olup bitenler konusunda sizi uyarması için o küçük seslere izin verebilirsiniz.

Kulaklıklarda ayrıca bir sürü başka şey yapmanıza izin veren yerleşik kontroller bulunur. Telefonunuza bağlıysanız, Amazon Alexa veya Google Asistan dahil olmak üzere sesli yardımcınıza bile erişebilirsiniz. Ve bunu sadece bir düğmeye basarak yapabilirsiniz. En sevdiğiniz müzik akışı hizmetine erişin veya basit bir sesli komutla en son haberleri alın.

Diğer harika şey, Bluetooth ve ANC ile bile; Bose 700, tek bir şarjla 20 saate kadar çıkabilen harika bir pil ömrüne sahiptir. Dahili hızlı şarj teknolojisi ile aceleniz olduğunda yaklaşık 15 dakika sonra 3,5 saat şarj edebilirsiniz.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20