Hafta sonu Destiny 2’de ve onunla birlikte Egzotik ve Efsanevi silah ve zırhların yılan suratlı satıcısı Xur’un dönüşü geliyor. Bir böcek istilasıyla uzun bir süre uğraştıktan sonra, Xur’un envanteri nihayet ilan edildiği gibi çalışıyor ve satın almadan önce tam olarak gördüğünüz Egzotik ve Efsanevi zırh üzerindeki sağlam istatistik ruloları ile. Bu hafta sonu Xur’u ve ondan satın alabileceğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Xur güneş sistemine Cuma günü günlük sıfırlama ile geliyor, bu yüzden indiğinde bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Xur, Destiny 2’de her hafta sonu, her Cuma 10.00 PT / 1 PM ET’deki günlük sıfırlama ile başlar. Haritada listelenmediğinden ve acemi oyuncular için onu gözden kaçırmak kolay olabileceğinden, ilk geldiğinde tam konumu her zaman bir gizemdir. Ancak, Kule Hangar bölgesi, Nessus’ta Gözcü Mezarı’ndaki ve EDZ’nin Sarma Koyu bölgesi de dahil olmak üzere ikamet ettiği belirli sayıda yer vardır.

Konumundaki değişikliklerin yanı sıra, Xur’un envanteri de haftalık olarak değişiyor. Bu, yeni silahlarını ve Egzotik ve Efsanevi zırhlardaki rulolarını kontrol etmek için her seferinde onu ziyaret etmeye değer olduğu anlamına gelir. Cuma günü gelişi ile Xur’un Güneş Sistemi’nden ayrıldığı bir sonraki Salı günü saat 10:00 PT / 13:00 ET’de haftalık sıfırlama arasında herhangi bir zamanda onu ziyaret edebilirsiniz.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1