Twitter’ın platformuna bir düzenleme özelliği eklemek için çalıştığına inanılıyor. Bu özelliğin çeşitli yönlerini sergileyen bir dizi iddia edilen görüntü, bir haberci tarafından sızdırıldı. Twitter’ın web sürümündeki simgeleri ve yeni arayüzü sergilemenin yanı sıra, tipster, Düzenleme Geçmişi gibi birkaç tamamlanmamış seçeneği de paylaştı. iOS ve Android sürümlerinin de benzer bir düzene sahip olması bekleniyor. Twitter henüz bu özelliği resmi olarak açıklamadı.

İddiaya göre Ekran görüntüleri Tipster Alessandro Paluzzi (@alex193a) tarafından paylaşıldığında, zaman çizelgesinde bir tweet tarihinin yanında ‘Tweet Düzenle’ simgesi görünecek veya bir tweet’in yan menüsünde bu seçenek belirecektir. Değişiklikler güncellendiğinde, tarihin yanında Düzenlendi ibaresi görüntülenecektir. Bu metin tıklanabilir olabilir ve sizi tweet’in ‘Geçmişi Düzenle’ye götürebilir. Twitter şu anda hala bu özellikle uğraşıyor gibi görünüyor, ancak son sürüme dahil edilmesi bekleniyor. Ayrıca, bilgi veren, tweet’lerin ilk yayınlandığı andan itibaren yalnızca 1 saate kadar düzenlenebileceğini öne sürdü.

Twitter nihayet kullanıcılarını dinliyor ve sosyal medya platformuna istenen bazı önemli özellikleri getiriyor gibi görünüyor. Kısa süre önce ALT rozetini ve açıkta görüntü açıklamalarını başlattı. Bu özellikler, yardımcı teknolojileri kullanan ve görme engelli Twitter kullanıcılarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Düşük bant genişliğine sahip internet bağlantısına sahip kişiler bile bu özelliklerden yararlanabilir. Ayrıca sosyal medya devi, şu sıralar kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde talep edilen yeni bir ‘Bahsetme’ özelliğini test ediyor. Bu özellik, Twitter kullanıcılarının bir konuşma bırakmasına olanak tanır ve bu da diğer kullanıcıların sizi bildirimlerde daha fazla etiketlemesini engeller. Tweet’i hala görebileceksiniz, ancak herhangi bir bildirim almayacaksınız.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Samsung Galaxy M53 5G vs Galaxy M52 vs Galaxy A53: Hindistan’da Fiyat, Teknik Özellikler Karşılaştırıldı

Google, Arama ve YouTube için Yeni ‘Tümünü Reddet’ Düğmesiyle AB Kullanıcıları için Çerez İzin Afişini Yeniliyorgenel-8