Geçen yıl denemelerle geçti. Şirketler, çalışanlarıyla iletişim halinde kalmak ve onların uzaktan bile üretken kalmalarını sağlamak için akla gelebilecek tüm stratejileri benimsedi: güçlü bilgisayarlar ile tam uzaktan kumanda, ofiste “dur ve git” için ince istemciler, chromebook’lar ve diğer çözümler. göçebe toplulukların ihtiyaçları… Bireysel bir alıştırmaya uyarlanmış, ancak iş işbirliği söz konusu olduğunda sınırlarını hızla gösteren pek çok konfigürasyon.

Toplantı ortak çalışmanın temel bir tuğlası olmaya devam ettiğinden, üreticiler ve editörler bu nedenle her ölçeğe uyarlanmış çözümler tasarlamak için yaratıcılıkta rekabet ederler: masanın bir köşesindeki fiziksel toplantıdan tüm dünyaya yayılmış bireyleri bir araya getiren küresel toplantıya kadar. Ancak yapılandırmanız ne olursa olsun, başarı şansınızı en üst düzeye çıkarmak için ayrıntılara dikkat edin.

“evden çalışma”: rahatlığı unutmayın

Siz veya çalışanlarınız tamamen veya kısmen evinizden mi yoksa üçüncü bir yerden mi çalışıyorsunuz? Bu nedenle, muhtemelen profesyonel ve kişisel kullanımlar arasındaki zorlu bir arada yaşamayı deneyimlemişsinizdir. Bir ev bilgisayarı (hatta oyun oynamaya adanmış) profesyonel bir araç değildir ve en küçüğün ultra güçlü grafik kartı, bu muhasebe raporunun on ikinci sekmesine erişmenize yardımcı olmayacaktır. Profesyonel ihtiyaçlarınıza özel bir bilgisayar seçin ve hepsinden önemlisi, zorluklarınızı karşılayan bir ekran elde edin: panelin genişliğini, USB-C bağlantısını (kimse oturma odası masasının altındaki kabloları görmek istemez) düşünün, ancak ayrıca tüm farkı yaratan “küçük ekstralar” için! Video konferanslara ayrılmış ekranlar monitörün içinde bulunan hoparlörleri ve ses kontrolü veya fiziksel alma/sonlandırma düğmeleri gibi bir dizi Teams sertifikalı eklentiyi entegre edebilir.

“Dur ve git”: esneklik ve tepki verme

Müşterilerinizle düzenli olarak seyahat etmek ve toplantılar veya satış sunumları düzenlemek zorunda mısınız? Hafif ve akıllı seyahat edin! Küçük formatlı bir dizüstü bilgisayar seçin ve tamamlayın ikinci bir taşınabilir monitör tarafından. Birkaç saniye içinde bu ikinci ekranı muhatabınıza çevirerek ekran yüzeyinizi ikiye katlayın veya aynı destek üzerinde birkaç kişi ile çalışın. Ve anında bir toplantı düzenlemek için kaliteli aksesuarlar her şeyi değiştirebilir. HD web kamerası, taşınabilir klavye veya gürültü azaltıcı kulaklık… hiçbir ayrıntıyı ihmal etmeyin, siz ve bağlantılarınız farkı takdir edeceksiniz!

Fiziksel toplantılar: MTR varlığı

Ya Ekipler Odası, ortak projenizde eksik olan tuğlaysa? Microsoft paketinin doğal bir uzantısı olan bir MTR, erişim modları ve ekipmanları ne olursa olsun, ekiplerinizin tüm projelerine içerik verebilen bir platform olmayı amaçlamaktadır. Başka bir deyişle, ortak yazarlığı kolaylaştırmak için katılımcılara paylaşım, açıklama ve paylaşılan dizinlere erişim vererek Microsoft Teams mantığını toplantılarınızın özüne örün. ve teşekkürler etkileşimli ekranlar, artık bir PC’ye ihtiyacınız yok: çalışanlarınız doğrudan ekran yüzeylerinden etkileşim kurabilir, iletişim kurabilir ve oluşturabilir. Toplantınıza geç mi kaldınız? Akıllı telefonunuzdan başlatın. MTR’ye vardığınızda, en ufak bir kesinti olmadan otomatik olarak bir PC’ye geçersiniz.

Ortak çalışmaya adanmış farklı çözümler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Dell Technologies ve Microsoft ile konuyla ilgili özel bir web seminerinin keyfini çıkarın.genel-15