Samsung, yeni nesil katlanabilir telefonlarının duyurusu ve piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor – Galaxy Z Kat 4 ve Z Flip 4 – yaz aylarında bir süre ve özellikleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi, meşhur söylenti değirmenini düşürmeye başladı.

Ancak, bu son sızıntı bir söylenti değil. GalaxyClub taramayı başardılar Kore sertifika veritabanı Galaxy Z Fold 4’e yönelik iki pil paketini ortaya çıkarmak için iki tane diyoruz, çünkü Samsung’un Fold hattıyla böyle yuvarlandığını, esnek telefonun her yarısında iki ayrı pil çalıştırdığını ve birleşik kapasitelerini teknik özellikler sayfasında belirttik.
Görünüşe göre Galaxy Z Fold 4 pil, iki paketten oluşan tipik bir 4270 mAh kapasiteye sahip olacak – 2002 mAh B-BF936ABY ve daha büyük 2268 mAh EB-BF937ABY pil(2.268mAh) – ancak Samsung büyük olasılıkla gidiyor toplamı 4400 mAh olarak listelemek için. Bu harika değil ama korkunç da değil ve şu anda Z Fold 3’ün sahip olduğu pil kapasitesiyle aynı.

Evet, dev Galaxy Z Fold 3 ana ekranı, oyun oynarken pili pamuk şeker gibi yiyor, ancak video izlemek veya gezinmek için günün yeterli saatini alıyorsunuz. Esas olarak harici ekranı kullanıyorsanız, pil ömrü pil alır, ancak neden katlanabilir olsun.

Benzer bir kader, Z Fold 4’ün bir ücret karşılığında dayanıklılık kriterlerini bekliyor, öyle görünüyor ki, telefonun daha tutumlu bir Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ve daha ayrıntılı yenileme hızı yönetimine izin veren yeni OLED ekran teknolojisi ile gönderilmesi bekleniyor.telefon-1