Yaklaşan en büyük Nintendo Switch oyunlarından biri şüphesiz Splatoon 3 ve şimdi nihayet Inkopolis’e ne zaman dönebileceğimizi biliyoruz. Splatoon 3, 9 Eylül’de Nintendo Switch’e özel olarak piyasaya sürülecek. ön sipariş kılavuzu.

Splatoon 3 ön sipariş bonusları

Şu ana kadar Splatoon 3 için herhangi bir ön sipariş bonusu açıklanmadı. Bununla birlikte, Best Buy, GameStop, Walmart ve Target gibi perakendecilerin genellikle Nintendo Switch oyunları için özel bonusları vardır. Önümüzdeki haftalarda boya sıçratan Inklings’i içeren bazı fiziksel özellikler ortaya çıkarsa hiç şaşırmayacağız. Ön sipariş bonusları söz konusu olduğunda Nintendo Switch’e özel ayrıcalıkların tek dezavantajı, her perakendecinin farklı bir şey sunma eğiliminde olmasıdır – bu nedenle en çok hangi bonusu beğendiğinizi seçmeniz gerekir.

Nintendo Switch oyunları için resmi oyun içi bonuslar, Pokemon oyunlarının dışında nadirdir. Ancak, tüm ön siparişlerde ön sipariş bonusları olarak sunulan özel kıyafetleri görmek harika olurdu. Bekleyip görmemiz gerekecek, ancak Nintendo oyun içi bonuslar sunmayı planlıyorsa, muhtemelen yakında duyurulacak.

Çıkış tarihi duyurusunun yanı sıra Nintendo, Turf War modunun bir oynanış videosunu gösterdi. Splatoon 3, bir dizi rekabetçi çok oyunculu modun yanı sıra işbirlikçi Salmon Run modu ve tek oyunculu bir kampanyaya sahip olacak.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1