Samsung, “Klasik” kalmak yerine, bu yıl içinde çıkacak iki Galaxy Watch modelinin adıyla “Pro” rotasına gidiyor olabilir. Böylece Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic halefleri çağrılabilir Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro, raporlar SamMobile.

Daha önce, bunu duyduk Samsung, Watch 5 serisinde üçüncü bir seçeneğe sahip olabilir, ancak bu spekülasyon, 2022 serisi için Klasik olanı çıkarmadan Pro modelini eklemek olabilir.

Samsung’un akıllı saat ailesi için adlandırma şemasını neden değiştirdiği açık değil, ancak bunun “Klasik” sesinin muadilinden daha az gelişmiş olmasıyla bir ilgisi olduğunu tahmin etmek için bahse gireriz, aslında daha büyük ve daha pahalı seçenek.

Galaxy Watch 5 Pro’nun dev 572 mAh pil kapasitesi kısa süre önce sızdırıldı ve bu, bunun gerçekten de bu yılki Galaxy Watch listesindeki en ağır oyuncu olabileceğini gösteriyor. Moreso, Galaxy Watch 5’in çeşitli bilek yüzey alanları için iki boyutta geleceğine dair söylentilere göre, Watch 5 Pri’nin sadece bir versiyonda geldiği iddia ediliyor.

Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic, Samsung’un kendi Tizen’i yerine WearOS 3.0 ile birlikte gönderilen ilk akıllı saatleridir ve Watch 5 ile Watch 5 Pro’nun bu geleneği sürdürmesi ve bu geleneği sürdürmesi bekleniyor. öncekilerle sunulan sağlık ve fitness özellikleri.telefon-1