Razer nihayet Levithan V2 PC soundbar’ını piyasaya sürdü ve şirketin oyun bilgisayarı kurulumunuzda bir yer bulmanızı umduğu çeşitli yükseltmeler ve yeni özellikler içeriyor.

Razer Leviathan V2’yi selefiyle karşılaştıran şirketin yeni bilgisayar ses çubuğu En iyi PC oyunlarına ve müziğe biraz daha canlılık kazandırmaya yardımcı olacak daha büyük dört inçlik sürücülere sahiptir. Leviathan V2’nin aşağı ateşlemeli subwoofer’ının boyutu da arttı, ancak en büyük gelişme, sönümleme yoluyla cihazın ömrünü artırmaya yardımcı olması gereken iki pasif radyatör sürücüsü biçiminde geliyor. Ayrıca, harika bir sanal 7.1 surround ses deneyimi üretmeyi sağlayan THX Uzamsal Ses ile birlikte gelir.

Masalarında övgüler almaktan hoşlanan RGB hayranları veya bir ortama aşırı derecede dalmak isteyenler için Bill Wurtz Razer Leviathan V2 ayrıca Razer Chroma RGB aracılığıyla 18 özelleştirilebilir aydınlatma bölgesi ile birlikte gelir. Bilgisayar ses çubuğunun aydınlatmasını teçhizatınızdan kontrol etmenin yanı sıra, Razer Audio mobil uygulaması ile akıllı telefonunuzdaki ayarları anında yapabilirsiniz.

Razer Leviathan V2’nin orijinal PC ses çubuğuna kıyasla tek dezavantajı 3.5mm ve optik bağlantıların olmamasıdır, ancak yine de USB veya Bluetooth 5.2 üzerinden kurulumu ve kullanımı kolay olmalıdır.

Tüm bu özellikler, Razer Leviathan V2’nin yalnızca piyasadaki en iyi bilgisayar hoparlörlerine daha uygun bir alternatif olarak hareket etmediğini, aynı zamanda ses kalitesi açısından da paralarının karşılığını alabileceğini gösteriyor. 250 USD / 230 GBP karşılığında bugün alabilirsiniz.oyun-2