Peter Dinklage, Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönüşle dalga geçti. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, ve görüntüleri Mjolnir’in içeride olduğunu açıkladı Thor 4. Yönetmen Taika Waititi, Chris Hemsworth’un Thor’unu filminde yeniden alakalı hale getirdi. Thor: Ragnarok, ve yönetmen yakında Asgardlı’yı geri getiriyor Thor 4. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Thor benzeri bir güç kazanmaya hazırlanan Tessa Thompson’ın Valkyrie’sini ve Natalie Portman’ın Jane Foster’ını da geri getirecek. Film ayrıca tanıtacak bu Kara Şövalye kendisi, Christian Bale, Tanrı Kasabı Gorr olarak, ona sırtını döndüğünü düşündüğü tanrılara karşı kan davası olan bir kötü adam. Russell Crowe da Zeus rolünü üstlenerek yeteneklerini yapımcılığa aktarıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Eitri’nin Marvel rolü bitmiş gibi görünse de, Peter Dinklage büyük olasılıkla görünecek. Thor 4, çünkü Mjolnir restore edildi. Dinklage’ın karakteri ilk olarak MCU’da ortaya çıktı. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı. Orada, Cücelerin Kralı, Thunder Tanrısı’nın Thanos’u (Josh Brolin) yenmek için kullanmaya çalıştığı bir silah olan Thor için Stormbreaker’ın oluşturulmasına yardım etti. Ancak karakterin geleceği belirsizliğini koruyor. Yakın tarihli bir röportajda (aracılığıyla İmparatorluk Filmi Podcast’i), Dinklage, Eitri’nin MCU’ya dönüşüyle ​​dalga geçti. Oyuncu olası bir geri dönüşle ilgili bir soruyu yanıtladı ve şunları söyledi:Orada başka bir Thor filmi var, değil mi, çıkacak?“Oyuncu, yaptığı yorumların ardından şaka yaptı”hiçbir şey söylemediAncak, ima orada. Dinklage’nin yorumları ve Mjolnir’in en son geri dönüşü göz önüne alındığında Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Eitri bir kez daha Marvel filmlerinde yerini alacak gibi görünüyor.


İlgili: Thor: Love & Thunder Fragman Dağılımı: 18 Hikaye Gösterimi ve Sırlar

Marvel, herhangi bir nedenle Eitri’yi geri getirebilir. Özellikle, Hela (Cate Blanchett) Mjolnir’i yok etti. Ragnarok, böylece Eitri silahın geri yüklenmesine yardımcı olabilir. Ek olarak, Thanos zaten MCU’nun en yeni kötü adamı Gorr’un da aynısını yapabilmesi için karakteri kendisi için bir silah yapmaya zorladı. Sonra tekrar Gorr bir tanrı katili ve Eitri Thor’un arkadaşı, bu yüzden Cücelerin Kralı MCU’da uzun sürmeyebilir. Ek olarak, daha önce Thor 4, Thanos, Eitri’nin ellerini çekti, ancak karakterin bir Varyantı hala onları kullanabilirdi. Eitri’nin dönüşü için en güçlü kanıt, Thor: Aşk ve gök gürültüsü Mavi çatlaklarla dolu yeniden yapılandırılmış bir Mjolnir’i gösteren görüntüler – muhtemelen Eitri’nin bakımından sonra.


Eitri, Jane Foster İçin Mjolnir’i Yeniden İnşa Edecek


Mjolnir paramparça oldu Thor: Ragnarokancak en son klipler Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü çekicin restore edildiğini göstermek, Eitri’nin geri döndüğüne dair söylentilere yol açar. Waititi, üçüncü Thor filminde Mjolnir’i erkenden yok etti. Filmde, Odin’in (Anthony Hopkins) ölümü Hela’nın hapisten kurtulmasına ve Asgard’a zarar vermesine izin veriyor. Ancak evine dönmeden önce Thor ve Loki (Tom Hiddleston) ile tanışır. Bir güç gösterisinde, Ölüm Tanrıçası Mjolnir’i havada yakalar, Thor’un saldırısını engeller ve onu ezer (tek eliyle, daha az değil). Mjolnir geri dönüyor Yenilmezler: Oyun Sonu Kaptan Amerika (Chris Evans) bile Thor’un silahını kullandığından büyük bir hayranlık uyandırıyor, ancak bu sürüm farklı bir MCU zaman çizelgesinden. Sonunda, Thor’un alternatif Mjolnir’i uygun yerine geri döner.


Thor 4 Görüntüler Mjolnir’in kırık mavi çizgilerle göründüğünü, yalnızca doğrudan Jane Foster’ın ellerine uçtuğunu görüyor. Thor, ima karşısında şok olmuş görünüyor. Bununla birlikte, bunların hepsi Eitri’nin Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü. Cücelerin Kralı Thor için Stormbreaker kadar güçlü bir silah üretebilmişse, Hela’nın yok edilmesinden sonra Mjolnir’i kesinlikle onarma yeteneğine sahiptir. Bunu elleri olmadan nasıl başardığını görmek büyüleyici olacak. Ancak Waititi’nin küçük aksilik/uzuv kaybı için uygun bir açıklama bulması gerekiyor. Mjolnir’in Jane Foster’ın çekici olarak yeni rolü, yeniden ortaya çıkışının Şimşek Tanrısı’nı şok etmek için yeterli olduğunu görerek, ilgi çekici bir görüntüleme sağlayacak – ne olursa olsun, çekicin Mighty Thor ile yetkin ellerde olduğu görülüyor. Eitri muhtemelen silahı özellikle Mighty Thor için yeniden inşa etti, çünkü yeni kahramanın kesinlikle adına layık bir çekiciye ihtiyacı var. Jane Foster’ın hangi yeni güçlerle övüneceği belli değil, ancak Eitri’nin karakterinin doğası göz önüne alındığında, Mjolnir Mk. 2’nin bazı şık yeni yetenekler sunacağından emin olabilirsiniz.


Den başka Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü görüntüleri, Marvel oyuncakları Thor 4 ayrıca Mjolnir ve Eitri’nin dönüşünü gösteren filmle ilgili arsa noktalarını da açıkladılar. Jane, yeni oyuncaklarda yeniden inşa edilmiş bir Mjolnir kullanıyor ve filmden kliplerin onayladığı gibi, biri onu tekrar bir araya getirmiş gibi görünüyor. Bu arada, Thor hala Stormbreaker’ı birincil silahı olarak tutuyor gibi görünüyor. Jane Foster yaklaşmakta olan filmde Thor’un güçlerini kazanırken, güçlü çekicin onun elinde olması mantıklı olacaktır. Ve Eitri, Nidavellir’den kurtulan son kişi olduğu için, bunu düzeltmek için en iyi aday o gibi görünüyor. Sonuçta, Eitri başlangıçta Mjolnir’i yarattı. Bu yüzden silahı hayata döndürmesi uygun olur. Ve Thor’un çekicini tamir edebilecek biri varsa, o da süper güçlü Cücelerin Kralıdır.

İlgili: Thor 4, Kaptan Amerika’nın Mjolnir Sahnesinden Daha Soğuk Bir An Kuruyor

Eitri, Gorr İçin Bir Silah Yapacak


Thor Love ve Thunder'ın Gorr Gösterisi, 2 Büyük Tanrı Kasap Sorununu Önler

Ne yazık ki, Eitri’nin MCU’da sağlıklı bir geçmişi yok. Thor onu bulduğunda sonsuzluk Savaşı, Cücelerin Kralı, Thanos’un onu Sonsuzluk Taşlarını kontrol etmek için bir eldiven yapmaya zorladığını ortaya çıkarır. Eitri silahı yarattıktan sonra Thanos, Eitri hariç tüm cüceleri öldürdü. Daha sonra karakterin ellerini metale bağladı, böylece bir daha asla başka bir silah yapamayacaktı. Thor onu görmeye geldiğinde Eitri hala çile çekiyor. “bizi koruman gerekiyordu,” diyor Eitri, Yıldırım Tanrısı’na. Ancak, Thor 4 Jane için Mjolnir’i tamir ederken Eitri’nin ışığa döndüğünü görebiliyordu.


Gorr, Thanos’tan bazı notlar alabilirdi. Thor 4. Kötü adam, Marvel’ın çizgi romanlarında Necrosword All-Black’i ünlü bir şekilde kullanıyor, ancak Marvel efsanevi silahı Hela’ya vermiş olabilir. Ragnarok. Nihayet, Marvel’ın Ya Eğer…? 2. bölüm Hela’nın silahından “bir Nekrosword” Gorr’un farklı bir silaha ihtiyacı varsa, Eitri görülmesi gereken karakter olabilir ve geri dönmesini ister. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü. Sonuçta, Thanos karakterin ellerini bağlamış olsa da, Thor ona silah yapma becerilerinin gerçekten aklında olduğunu söylüyor. Karakter MCU’ya geri dönmese bile, Eitri’nin önünde muhtemelen çok sayıda silah yapma günü var. Sonra tekrar, başka bir teori olmadığını iddia ediyor.

Gorr Eitri’yi Öldürecek


Eitri gibi Gorr’un da trajik bir geçmişi var. Marvel’ın çizgi romanlarında Gorr, ailesinin kaybından tanrıları sorumlu tutar ve onları yok etmeyi kendine görev edinir. Gorr, çizgi roman hikayesi sırasında, All-Black ile karşılaştığında savaşan tanrıların cesetleriyle karşılaşır. Hela’ya MCU’da Necrosword verilmiş olabileceğinden, Gorr Hela’nın cesediyle karşılaşabilir. Thor 4Asgard ve Mjolnir’in yok edilmesinden sonra kayıp olan Thor 3. Ondan sonra, Necrosword’ü kendisi için alabilirdi. Bu durumda, Gorr’un karakterden bir silaha ihtiyacı olmayabilir ve Eitri de olabilir. Thor 4 başka bir nedenden dolayı. Eitri, Yıldırım Tanrısı’nın arkadaşı olduğundan ve Thor’a Stormbreaker sağladığından, Gorr, Cücelerin Kralı’nın Thor’un silah tedarikçisini kesmesi için gelebilir.


Peter Dinklage, Eitri’nin potansiyel olarak uzun sürmeyeceğini ima etmiş olabilir. Thor 4 görünüm. Oyuncu Empire ile yaptığı röportajda şunları söyledi: “Bir Marvel filminde ölürseniz, bu onun son Marvel filminiz olduğu anlamına gelmez. Ancak elbette Dinklage, Marvel aktörlerinin ne olursa olsun her zaman geri dönebileceğini ima etmiş olabilir. Yani, Eitri’nin akıbeti bilinmese de kolaylıkla geri dönebilir. Thor 4. Ama alıntı biraz uğursuz. Eitri, Mjolnir’i yeniden inşa ederse Thor 4 ve Jane Foster’a Thor’un gücünü verir, bu, Tanrı Kasabı’nın onunla bazı sorunları olması için mükemmel bir neden olur. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.

Sonraki: Thor 4 Ragnarok’tan “Çılgın” Olmak Neden 4. Aşama için Mükemmel?

  • Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange (2022)Çıkış tarihi: 06 Mayıs 2022
  • Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (2022)Çıkış tarihi: 08 Tem 2022
  • Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda/Kara Panter 2 (2022)Çıkış tarihi: 11 Kasım 2022
  • Harikalar/Kaptan Marvel 2 (2023)Çıkış tarihi: 17 Şubat 2023
  • Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania (2023)Çıkış tarihi: 28 Temmuz 2023
  • Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 (2023)Çıkış tarihi: 05 Mayıs 2023

Thor Love ve Thunder Thor'un Jane ve Loki'nin Tesseract Infinity War Tutmasına Tepkisi

Thor: Love & Thunder Fragmanı Yürek Kıran Infinity War Ayrıntısını Ortaya Çıkardı


Yazar hakkındasinema-1