OnePlus 10 teknik özellikleri sızdırıldı. OnePlus akıllı telefonun, OnePlus 10 serisindeki vanilya modeli ve geçen yılki OnePlus 9’un halefi olması bekleniyor. 120Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç AMOLED ekrana sahip olduğu ve geleceği söyleniyor. 12 GB RAM ve 256 GB’a kadar depolama. Bir bilgi kaynağına göre, OnePlus akıllı telefon hem Qualcomm Snapdragon SoC hem de MediaTek Dimensity yonga seti ile test ediliyor. 150W hızlı şarj desteğine ve 50 megapiksel birincil kameraya sahip olduğu söyleniyor.

OnePlus 10 teknik özellikleri (söylentiler)

OnePlus 10 teknik özellikleri hakkında bilgi gelen bahşiş veren OnLeaks namı diğer Steve Hemmerstoffer kim işbirliği yaptı Digit ile. Bilgi sahibi, OnePlus 10’un büyük olasılıkla Android 12 tabanlı “OxygenOS 12’nin en son sürümü” üzerinde çalışacağını söylüyor. 120Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç full HD+ AMOLED ekran ve LTPO 2.0 ile geleceği söyleniyor. Değişken yenileme hızı için teknoloji.

OnLeaks, söylentilere göre OnePlus 10’un iki prototipi olduğunu söylüyor. Biri Qualcomm Snapdragon SoC (muhtemelen Snapdragon 8 Gen 1+) ile test edilirken, diğeri MediaTek 9000 yonga seti ile test ediliyor. Bu, telefonun şu anda geliştirmenin erken aşamalarında olduğunu ve rapora göre 2022’nin ikinci yarısında görücüye çıkabileceğini gösteriyor. Ayrıca, 6GB/8GB RAM ve 128GB arasında seçim yapma seçeneği ile sunulabilir. /256GB depolama.

Son zamanlarda, tipster Yogesh Brar, OnePlus 10’un MediaTek Dimensity 9000 SoC tarafından destekleneceğini iddia etti.

Fotoğraf için, OnePlus 10’un 50 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğu iddia ediliyor. Digit raporuna göre, ultra geniş lensli 16 megapiksel sensör ve 2 megapiksel makro kamera ana kameraya eşlik edecek. Ön tarafta, telefon, özçekimler ve görüntülü aramalar için 32 megapiksel kamera ile gelebilir. Kameraların Hasselblad renk kalibrasyonu alması bekleniyor.

Sızdırılan bilgilere göre, OnePlus 10, 150W hızlı şarj desteği ile 4.800mAh pil paketleyecek. Telefon ayrıca uyarı kaydırıcısını almayabilir.
genel-8