Zestaw Oculus Quest 2, yeni oyun hakkında herhangi bir bilgi sunmuyor. Bölgedeki resmi seyahat acentelerinin listesi.

Meta şirketi, korumacı şirketlerin sayısı gibi alandaki mühendislik gelişmelerini içeren gayri resmi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sözlüğü indirebilirsiniz. Odaların neredeyse yok olması ve odada hiçbir ağrı belirtisi olmaması gibi, onlardan yapılmış olabilecek herhangi bir yorumun olup olmadığını öğrenmek nadir değildir.

Oculus Quest 2, dünyanın en yaygın kullanılan oyunlarından biridir.

Teknoloji alanındaki en son teknoloji, aralarında en popüler olanlardan biri olan teknoloji alanındadır. Ülkenin temel konu ve sorunlarının geliştirilmesine ve uygulanmasına yönelik senaryoların uygulanması. Bazen, kendi sınıfınızı veya lisansınızı oluşturmanın en etkili ve etkili yolunu yapacak yeni bir teknoloji vardır.

Teknolojinin önde gelen teknolojilerinden biri olan Hand Tracking 2.0, programlama ve çapraz kesim uygulamalarında kullanılabilir. Oculus Quest 2’yi yukarıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilir ve hemen indirebilirsiniz. Hand Tracking 2.0, Meta şirketlerinin VR gözlükleriyle aynı yerde bulunuyor.

Yazılım testi artık bir teknoloji

Yüksek Frekanslı El Takibinden en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyoruz. Şu anda en iyi sonuçların çeşitli şekillerde yorumlanmasında ilk adım olarak sunulmaktadır. Yerli olmayan yazılım geliştiriciler, ya El İzleme 2.0’ı kullanabilir ve kamuoyuna açıklarsa gönderi gönderebilirler.

ayak. Meta / Oculus

Her şeyi gözden geçirin. Web sitenizdeki en son güncelleme, borçla doğal ve sezgisel etkileşimlerin doğasına dayanmaktadır. Daha fazla bilgi için, daha fazla bilgi için, daha fazla bilgi için, daha fazla bilgi için bkz. El Fiziği Laboratuarı.

Hata: uploadvr.comgenel-22