Madlyn Ballatori’nin son tarihi yaklaşırken, Ultimatum yıldızı, izleyiciler tarafından gösteriyi çekerken hamile olduğu iddialarını reddediyor.

için buluşmada Ultimatom: Evlen ya da Devam Et, Madlyn Ballatori ve Colby Kissinger bir bebek sahibi olduklarını açıkladılar ve şimdi Madlyn hamileliğinin zaman çizelgesini netleştirmek için konuşuyor. Çiftin ilişkisi, Colby’nin Madlyn’e evlenmek veya ayrılmak için bir buçuk yıl çıktıktan sonra bir ültimatom vermesinin ardından yeni Netflix reality şovunda yer aldı. Deneyimin başında Madlyn, oyuncu arkadaşı Randall Griffin’i çekici buldu ve birbirlerini tanıdıktan sonra, ikisi deneme evliliği döneminde üç hafta birlikte yaşadılar.

Randall ile bağlantısı güçlü olmasına rağmen, Madlyn ilişkinin fiziksel yönünü kaçırıyordu. Madlyn’in Colby’nin deneyim dışında biriyle ilişkileri olmasıyla ilgili bir sorunu olduğu için, tekrar bir araya geldiklerinde Madlyn’in Colby ile olan ilişkisi daha da test edildi. Sonunda ikisi sorunlarını çözebildiler ve sadece nişanlanmakla kalmadılar, aynı gün evlendiler. Ancak Madlyn’in Colby’ye tamamen bağlı olma kararı sadece bir gece önce verildi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Ültimatom: Hayranlar Neden Aşkın Kör Olduğuyla Benzerlikler Görüyor?

Madlyn yedi aylık hamile olduğunu açıkladığında hayranlar, gösterinin çekimleri sırasında yıldızın hamile olup olmadığını sorgulamaya başladı, çünkü çekimler sadece altı ay önce sona erdi. Hatta bazı izleyiciler, Madlyn’in bebeğinin babalığını sorguladılar ve onun oyun arkadaşı Randall’ın baba olabileceğini düşündüler. Ancak Madlyn geçtiğimiz günlerde Instagram’da hamileliği hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı. 13 Mayıs 2021’de Colby ile evlendiğini ve düğümü bağladıktan sonra ilk çocuklarını düşündüklerini söyledi. “Gösteri Mayıs ayında sona erdi. Ve ağustosta hamile kaldım,” çift ile bir röportajda doğruladı E! Haberler.


Hamilelikle ilgili iddialara ve söylentilere rağmen, Madlyn ve Colby’nin evliliği güçleniyor ve birlikte geçirdikleri zaman onlara mutluluk getirdi. Hayranları ültimatom Madlyn’in sosyal medya hesabından soyadını Kissinger olarak değiştirip değiştirmeyeceğini sorguluyorlar. deli Instagram hikayelerinde soruyu ele aldı ve adının değiştirilmesi için Instagram desteğiyle iletişime geçtiğini ve bunun biraz zaman alacağını açıkladı. Gösteriyi izleyiciler için bozmamak için şimdiye kadar Ballatori olarak kaldığını açıkladı. O zamandan beri silinen bir Instagram hikayesinde Madlyn, bir süre bebeğinin yüzünü göstermeyebileceğini, çünkü onu destekleyen hayranları olmasına rağmen, birkaç olumsuz yorum geldiğini ve bebeğini bundan korumak istediğini belirtti.


Madlyn ve Colby’nin bir kız bebekleri olacak ve şu anki doğum tarihi 2 Mayıs 2022. Çift, mükemmel çocukları dedikleri şeye ebeveynlik yapmaya başlamak için gün saymaya devam ediyor. Çılgınca popüler dizi Ultimatom: Evlen ya da Devam Et 2023’te prömiyeri yapılacak olan 2. sezon için şimdiden yenilendi.

Sonraki: Ültimatom: Netflix Şovunun Çekildiği Yer

Kaynak: E! Haberler, Madlyn Ballatori/Instagram

Evelin Villegas - Memphis Smith - 90 Günlük Nişanlısı

90 Günlük Nişanlısı: Evelin, Sızan Video Yüzeylerinden Sonra Memphis’i ‘Sinir bozucu’ Ezdi


Yazar hakkında

sinema-1