Daggerfall Unity, Bethesda’nın orijinalleriyle birlikte faturalanmaya değer bir Elder Scrolls yeniden yapımına dönüşüyor ve bu orijinaller gibi, Nexus Modlarında bir niş oluşturuyor. Hayran yapımı Daggerfall yenilemesi artık yüzlerce mod içeriyor ve bu modlar bir milyonun üzerinde indirme topladı. Daggerfall Unity’nin henüz çıkmadığını düşünürsek oldukça etkileyici.

Kilometre taşı, mod geliştiricisi Cliffworms tarafından heyecan dün. “Geçen yıl yaklaşık aynı tarihte 500 bin indirmeye ulaştı. Nisan 2023’te 1 milyon daha fazla indirme! tebrikler ve alkışlar [Daggerfall Unity creator] Gavin Clayton DFU’yu modlamaya ve tüm modculara ve oyunculara açtığınız için!”

Daggerfall Unity’yi 2019’da, halka açık alfaya ilk girdiği zamanlarda ele almıştık. Bu günlerde, beta aşamasına geçti ve etkileyici görünmeye devam ediyor. Orijinal Daggerfall devasaydı, ancak modern Bethesda hayranlarının alıştığı standartlara göre bile kötü şöhretliydi. Daggerfall Unity, bu hataları düzeltmeyi ve modern makinelerde oynanabilirliği iyileştirmeyi amaçlayan, şimdi ücretsiz olarak sunulan orijinali modern bir motorda yeniden yaratıyor.

Yapabilirsin geliştiricilerin sitesinde Daggerfall Unity’yi kendiniz alın. Ve elbette, zaten bol miktarda var Nexus’ta bulunan modlaritibaren büyük grafik geliştirmeler ile yeni görevlerle dolu dev paketler.

Daha fazla RPG oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim Özel Sürümü Elder Scrolls V: Skyrim Özel Sürümü Mütevazı 39,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2