Bugünlerde Huawei, uluslararası sahnede çoğunlukla alakasız, ancak katlanabilir akıllı telefonlara olan bağlılığını veya sınırları zorlama konusundaki istekliliğini inkar etmek mümkün değil. Ve Huawei’nin bir sonraki cihazı bu özelliklerin her ikisini de gösterebilir.

Huawei Mate Xs 2, Samsung Galaxy Z Fold’u hedef almayacak

Çin markası başladı alay Huawei Mate XS 2 katlanabilir akıllı telefonun önümüzdeki hafta, tam olarak 28 Nisan’da markanın iç pazarında duyurulması bekleniyor. Huawei, cihazla ilgili herhangi bir ayrıntıyı onaylamasa da, teaser görüntüsü, orijinal Huawei Mate X ve Mate Xs modellerinde görülene benzer dışa katlanır bir tasarım gösteriyor. Samsung Galaxy Z Fold gibi katlanır form faktörü. Ama ile kombine P50 Pocket ve Mate X2, yeni Mate Xs 2, Huawei’yi en eksiksiz katlanabilir serilerden biriyle bırakmalıdır.

Yeni form faktörünün sağlamlaşan söylentileri sızdırılmış renderlar, düşük kaliteli olanlar da olsa, Huawei’nin bir sonraki katlanabilir ürünü. Gerçekten de, orijinal Huawei katlanabilirlerinden büyük ölçüde değişmeden kalan bir tasarıma sahip dışa katlanan bir form faktörü gösteriyorlar.

Aslında, tasarım cephesinde göze çarpan tek fark, ekranda özel bir selfie kamerasının uygulanmasıdır. Ekranın sağ üst köşesine yerleştirilmiş bir oyuğun içine oturur.

Bu aşamada Huawei Mate Xs 2 hakkında başka bir şey bilmiyoruz, ancak büyük olasılıkla Kirin 9000 yonga seti tarafından desteklenecek, 5G ağları için destekten yoksun olacak ve kutusundan çıkar çıkmaz Huawei’nin HarmonyOS’unun en son sürümünü çalıştıracak. .

Son bir not olarak, bu katlanabilir Huawei’nin uluslararası bir lansman alma olasılığının düşük olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun yerine, Mate Xs 2’nin tüm kullanım ömrü boyunca Çin’e özel kalmasını beklemelisiniz.telefon-1