Şanzıman Yazılımına çapraz oyun eklendi Sınır Toprakları 3 geçen yıl, ancak Sony’nin platformları ilk başta bu özelliği desteklemiyordu. Şirket, PAX East’te PlayStation 4 ve PlayStation 5 dahil olmak üzere tam çapraz oyun desteğinin ilkbaharda geleceğini duyurduğu için bu durum yakında değişecek. Oyun Noktası raporlar. Özellik kullanıma sunulduğunda PC, Xbox, PlayStation ve Stadia oyuncularının tümü oyunu birbirleriyle oynayabilecek.

Sony, geçmişte bazı oyunlarda çapraz oynamayı etkinleştirmeye dirençliydi, başlangıçta bunun gibi başlıklarda desteği engelliyordu. Fortnite ve Roket Ligi sonunda gelmeden önce. Yine de, Minik Tina’nın Harikalar Diyarıa Sınır bölgeleri PlayStation dahil tüm platformlarda çapraz oyun desteğiyle Mart ayında piyasaya sürülen spinoff. Bu duyuru sırasında, Gearbox Entertainment başkanı Randy Pitchford, PlayStation’ın çapraz oyun desteğini ima etti. Sınır Toprakları 3 yakın olabilir, bunu tweetlemek özellik “kaçınılmaz olduğunu düşündüğüm şey” idi.

Gearbox’a ne zaman için daha spesifik bir zaman çizelgesi sağlayıp sağlayamayacağını sorduk. Borderlands 3’ler tam çapraz oyun desteği mevcut olacak. Perşembe günü, Şanzıman ayrıca açıklandı bir “tamamen yeni Borderlands’den Masallar 2022’de piyasaya sürülecek olan macera”.

genel-2